קורסי מיקרוסופט לארגונים – כרמל הדרכה

Microsoft Partner
Microsoft 365

קורס Copilot for Microsoft 365 for Administrators

MS-4006-A

מהפכת ה-AI (בינה מלאכותית) נמצאת כבר בעיצומה בימים אלו, התוכנות שמשתמשות בבינה מלאכותית מתחילות להשתלב כחלק מאוד חשוב ואינטגרלי בהמון תחומי עיסוק. ה-AI מביא איתו בשורה של יעילות, עבודה חכמה יותר, פתרון בעיות בצורה פשוטה ועוד יתרונות רבים.

About This Course

This course begins by examining the Microsoft Copilot for Microsoft 365 design. Its focus, however, is on the security and compliance features that administrators must configure in their Microsoft 365 tenant to protect their company's organizational data before they implement Copilot for Microsoft 365.

Audience Profile

This course is designed for administrators, Microsoft 365 administrators, or persons aspiring to the Microsoft 365 Administrator role who've completed at least one of the Microsoft 365 role-based administrator certification paths.

Course Details

Module 1: Examine the Copilot for Microsoft 365 design

Module 2: Implement Copilot for Microsoft 365

Module 3: Examine data security and compliance in Copilot for Microsoft 365

Module 4: Manage secure user access in Microsoft 365

Module 5: Manage roles and role groups in Microsoft 365

Module 6: Explore threat intelligence in Microsoft Defender XDR

Module 7: Implement data classification of sensitive information

Module 8: Explore sensitivity labels

Module 9: Implement sensitivity labels

Copilot מיקרוסופט 365

מהפכת ה-AI (בינה מלאכותית) נמצאת כבר בעיצומה בימים אלו, התוכנות שמשתמשות בבינה מלאכותית מתחילות להשתלב כחלק מאוד חשוב ואינטגרלי בהמון תחומי עיסוק. ה-AI מביא איתו בשורה של יעילות, עבודה חכמה יותר, פתרון בעיות בצורה פשוטה ועוד יתרונות רבים.

עקב כך, חברות גדולות רבות משיקות בתקופה זו מוצרי בינה מלאכותית שונים שנועדו לעבוד בממשק עם האפליקציות והמוצרים של אותה החברה, או שהיעוד שלהם והמומחיות שלהם הם מתן סיוע ופתרונות בתחום שבה החברה עוסקת.

Copilot הוא ממשק שכזה בדיוק, זהו כלי הבינה המלאכותית שהשיקה חברת מיקרוסופט הידועה. הוא נועד על מנת לעבוד בצורה הכי יעילה ואיכותית עם התוכנות של מיקרוסופט שכולנו משתמשים בהם באופן יום יומי, בין אם ללימודים, לפנאי או לעבודה.

כיצד פועל Copilot?

Copilot משתלב בצורה מושלמת עם כל התוכנות של מיקרוסופט, ביניהן אפשר למצוא את התוכנות הבאות: Excel, Word, Outlook, Power Point ועוד.

בנוסף לכך, הוא יכול לתת פתרונות שיתופיים מתקדמים בשילוב תוכנות כמו Teams, loop ועוד.

העבודה ש-Copilot עושה היא ניתוח נתונים, שיכולים להגיע מטקסט, תמונות או נתונים שונים, והוא מוציא מכך מידע לפי מה שמבקשים ממנו. הוא יכול לכתוב מצגות בנושאים שונים לפי כמה שורות תיאור, לבצע סיכומים של תכתובות מיילים או פגישות ולעזור בניתוח או הסבר נתונים מסובכים.

ל-Copilot יש יכולות מדהימות של ניהול שיחה איתכם בעל פה, הבנה מתוך טקסט וגם מתוך דיבור, שיפור תמונות ומצגות לפי הבקשה שלכם באקסל ועוד פיצ'רים רבים שניתן למצוא בו.

קורס מיקרוסופט Copilot

כדי להשתמש בכלי Copilot בצורה הכי טובה והכי יעילה צריך להכיר את הכלי בצורה מעמיקה ולהבין מה הוא יכול להציע וכיצד הוא יכול לעזור לכם לנהל את הזמן שלכם ולהתייעל בעבודה בצורה הכי פשוטה.

על מנת לעשות זאת, מומלץ לעשות קורס לימודי להכרות עם הכלי ועם שיטת העבודה הנכונה איתו. קורסים כאלו מומלצים במיוחד עבור עובדים בעבודה משרדית שמשתמשים בתוכנות השונות של מיקרוסופט למגוון של צרכים שונים.

חברת 'כרמל הדרכה' היא חברה בעלת שותפות מורשה עם חברת מיקרוסופט, ולכן הקורסים של החברה העוסקים בכלים שפותחו על ידי מיקרוסופט הם הטובים ביותר שאפשר למצוא מתוך ההיצע הקיים בשוק.

הצוות שלנו מיומן ומנוסה בהעברת הקורסים בתוכנות מיקרוסופט, אצלנו המרצים הם הטובים ביותר שניתן למצוא. בנוסף לכך, הקורסים הם בהתאמה אישית לפי הצורך של התלמידים והצורך לשמו הם ישתמשו בכלי הנלמד.

החברה מעניקה שירות אישי ויחס חם לכל לקוח ולקוחה, ודואגת שהקורסים יהיו מעשירים ומעניינים במיוחד כדי להטמיע את החומר בצורה הכי טובה.

עדיין מתלבטים? עשו את הצעד הבא אל עבר הטכנולוגיה של העתיד ובואו ללמוד אצלנו איך משתמשים בבינה המלאכותית בצורה הכי טובה שתקפיץ את העבודה שלכם כמה רמות מעל כולם.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

למה לבחור בכרמל הדרכה?

אנחנו מציעים פתרונות איכותיים להדרכות מקצועיות שחוסכות לכם זמן ומשאבים, ומספקים לכם את הכלים לקחת את כישורי האקסל שלכם עוד צעד קדימה!

מרצים מובילים

בעלי ניסיון הדרכתי ומעשי עשיר

מגיעים אליכם

אתם קובעים את מיקום הקורס והמועד

תאוריה ותרגול

חומרי לימוד ומעבדות רשמיות של מיקרוסופט הזמינים בענן

תוכנית מותאמת

התאמה מלאה ואישית לדרישות ולצרכי הארגון

חברת כרמל הדרכה מספקת פתרונות הדרכה, הטמעה, ייעוץ וניהול פרוייקטים בתחום ה IT, ניהול מערכות מידע, פיתוח ואבטחת מידע.

בעולמות ההדרכה

הדרכות לארגונים החל מרמת משתמש ועד לרמת למנהל מערכות מידע, CIO, אנשי פיתוח, תשתיות IT, אנשי BI, אבטחת מידע, ניהול עולמות ענן Azure & Office 365.

קורסי יישומי מחשב Office, excel, Visio, Project, Teams, OneDrive ….

קורסים בהתאמה לצרכי הלקוח.

בתחום ההטמעה אנו עוסקים בניהול פרויקטים ארוכי טווח בעולמות ההדרכה, Change Management – הטמעה ואימוץ טכנולוגיות מתקדמות, החדרת טכנולוגיות חדשות לארגונים, בניית מערכי הדרכה והטמעה, Train The Trainer, העברת ידע לצוותי IT, Help Desk ומשאבי אנוש. 

כתיבת ספרות טכנית.

Carmel Training & Deployments
Carmel Training & Deployments

בעולמות הפרויקטים

 • ייעוץ – ייעוץ טכני ומקצועי עבור תהליכי שינוי והטמעת מערכות מידע בארגון כגון
  • מערכות ענן- Azure, 365
  • מערכות מחשוב On-Prem Infrastructure (שרתים ויישומים)
  • אבטחת מידע בענן ובסביבות מקומיות
 • אפיון ותכנון – אפיון פרויקטים הכוללים הטמעת מערכות בארגונים ובכלל זה, תכנון של דרכי ההשגה ומטרות הפרויקטים.
 • הטמעה – הטמעה של תהליכי השינוי עד להשגת היעדים כפי שאופיינו, החל מפתרונות ההדרכה וכלה בהטמעת מערכות בפועל בסביבה הארגונית הנרחבת.
 • פיתוח והטמעת פתרונות ענן ארגוניים
  • פיתוח ל Power BI
  • פיתוח ל Teams, Power Automate, Power Apps
 • שירותי תחזוקת IT – שירותי תמיכה לפתרונות ומערכות IT בארגונים בינוניים וגדולים.
 • רישוי למוצרי מיקרוסופט לרבות פלטפורמות הענן השונות

Microsoft Partner

חברת כרמל הדרכה הינה שותף הדרכה מורשה של מיקרוסופט, בעלת הסמכות להדריך על כל מוצרי מיקרוסופט

אולי יעניין אותך גם...

איך לעבור תהליך מיגרציה ל-365 בצורה נכונה

איך לעבור תהליך מיגרציה ל-365 בצורה נכונה

תהליך מיגרציה (מעבר לענן) מעולם ה- On-Prem לעולם ה- 365 הוא תמיד משמעותי לארגון ודורש המון חשיבה, תהליכי ניסוי והכנות.
כאשר אנו בכרמל הדרכה מבצעים פרויקטים כאלה עבור הלקוחות שלנו, אנחנו תמיד מנסים לכסות את כל העולמות וה"מוקשים" שבדרך. זאת, באמצעות כלים שיש למיקרוסופט להציע להתמודד תוך כדי התהליך ולאחר השלמתו.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Sites

גוגל אתרים – Google Sites הינו יישום (חינמי כמובן), המאפשר לאדם או לחברה להקים אתר אינטרנט – מבלי להשקיע כסף בבניית דומיין (שם מתחם, נועד לייצג את כתובת האתר, כך שעל ידי הזנתו בשורת הכתובת בדפדפן, נגיע לדף האינטרנט הנכון), אלא להשתמש בשרתים של גוגל ליצירת קישור לשיתוף אנשים אחרים.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Font

יישום נחמד נוסף שכדאי להכיר זהו יישום הגופנים של גוגל, (הפונטים). גופן, כפי שאנו מכירים היטב בכל פלטפורמה בה אנו כותבים במחשב – היא למעשה הצורה והמבנה של הכתב.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Earth

גוגל אתרים – Google Sites הינו יישום (חינמי כמובן), המאפשר לאדם או לחברה להקים אתר אינטרנט – מבלי להשקיע כסף בבניית דומיין (שם מתחם, נועד לייצג את כתובת האתר, כך שעל ידי הזנתו בשורת הכתובת בדפדפן, נגיע לדף האינטרנט הנכון), אלא להשתמש בשרתים של גוגל ליצירת קישור לשיתוף אנשים אחרים.

קרא עוד »

מתחיל ב-18.06.2024

2 מפגשים

16:00 - 09:00
Share Point for IT
דילוג לתוכן