קורסי מיקרוסופט לארגונים – כרמל הדרכה

Microsoft Partner

קורס אקסל מומלץ

נורית קמינסקי
נורית קמינסקי
קרא עוד
תודה רבה לצוות הנפלא בכרמל הדרכה, בשמי ובשם המחלקה הכלכלית בחברתינו. נהננו מקורס אקסל מתקדמים אשר הותאם באופן אישי ומדוייק לצרכי המשתתפים ורמת הידע שלהם. חשוב לציין כי הותאם סיליבוס מיוחד לאור רמת הידע הגבוהה של המשתתפים עוד לפני תחילת הקורס. התכנים הועברו בצורה מקצועית ויסודית על ידי מדריך נהדר, קשוב ואיכפתי. נהננו ללמוד אתכם.
רוזה שוילי
רוזה שוילי
קרא עוד
תודה רבה בשם עובדי עמותת "מסע ישראלי" אשר לקחו חלק בקורס למתקדמים- היה קורס מועיל, מקצועי, מלמד ומקצועי! חברת כרמל סיפקה לנו קורס ברמה מקצועית גבוהה - המדריך היה מקצועי, בעל ידע רב, קשוב ואכפתי כלפי משתתפי הקורס, ממליצה בחום לכולם !
קרן קול
קרן קול
קרא עוד
לכבוד כרמל הדרכה, אייל שרם וצוות המדריכים רצינו להודות על עבודה מקצועית ואיכותית בקורסים שהתקיימו באגד ( אקסל בסיסי, אקסל מתקדם וPowerPoint ). חשוב לי לציין כי הפידבקים שקיבלנו מכל המשתתפים היו מעולים, הם ציינו את המקצועיות, הגמישות והיחס האישי אשר קיבלו במהלך ההדרכה. שיתוף הפעולה המלא עם מחלקת הדרכה ופיתוח ארגוני באגד תרם רבות לדיוק התכנים והכנת המשתתפים לפני ותוך כדי ההדרכה. תמיד הייתם נכונים לשינויים קשובים לצרכים ולנקודות שהעלנו לאורך מחזורי הקורסים. שוב תודה רבה ואין לנו ספק שנמשיך לעבוד ביחד
אורלי כהן
אורלי כהן
קרא עוד
ברצוני להודות לכרמל הדרכה על קורס אקסל למתקדמים שסיימנו היום דרך חברת אגד. הקורס היה מעשיר וזה כמובן הודות למדריך הקורס, שהפגין בקיעות יוצאת דופן והוא לגמרי העניק לנו חוויה לימודית מן המעלה הראשונה, תכני הקורס הועברו ונלמדו באופן מקצועי ויוצא מן הכלל הסבריו נעשו בסבלנות יתרה וביחס אישי לכל משתתפי הקורס כאילו ההדרכה הינה פרטנית. עידו העניק לנו ידע נרחב בתחום אקסל וגם ובנוסף "על הדרך" עוד טיפים ועצות לעבודה נכונה יותר עם תוכנת חלונות ותוכנות אופיס נוספות. בסיום הקורס התחושה שלי הייתה כי קבלנו מגוון רב מאוד של כלים לעבודה עם אקסל שללא הקורס לא הייתי לומדת אותם ושהם יכולים מאוד להתאים לאופי העבודה שלי בחברת אגד, לחא כל צל של ספק הקורס אכן ענה על ציפיותיו!! בברכת תודה רבה והמשך עשייה פוריה ומוצלחת בעתיד
שירה דריי
שירה דריי
קרא עוד
סיימנו היום הדרכת אקסל לחשבים מטעם כרמל הדרכה. אנו עובדות במחלקת ספקים באגד אקסל הוא אחד הכלים הכי חשובים במחלקה שלנו. המדריך היה מעולה והעביר את החומר בצורה סבלנית ומרתקת! חווית הלמידה היתה מהנה ואפילו כיפית!
שמרית מחפוד מדר
שמרית מחפוד מדר
קרא עוד
מומלצים מאוד! נעימים ומקצועניים מאוד. מענה מהיר לכל שאלה או בעיה.
הדר מליק אהרון
הדר מליק אהרון
קרא עוד
חברה אמינה, שירותית ומקצועית מאוד! קורס אקסל מתקדמים עבר בהצלחה ובשביעות רצון גבוהה מצד העובדים. ממליצה בחום!!
משרד החקלאות
משרד החקלאות
קרא עוד
חברת כרמל העבירו במשרד החקלאות ופיתוח הכפר מספר קורסים בנושאי המחשוב השונים במהלך השנתיים האחרונות. כל הקורסים היו ברמה מקצועית גבוהה מאד, ענו על צרכי העובדים והותאמו לארגון. ממשובי העובדים עלה כי המדריך העביר את החומר המקצועי בצורה ברורה, ענה לשאלות העובדים ונתן יחס אישי לכל לומד, ניכרה רמת שביעות רצון גבוהה של המשתתפים. כל המשתתפים, ללא יוצא מן הכלל, ציינו את התרומה הרבה שהקורס העניק להם לביצוע תפקידם. אין לי ספק, כל ארגון שיעבוד עם חברת כרמל הדרכה יזכה לשירות מעולה ולרמה מקצועית לעובדיו ועל כך אני ממליצה בפה מלא.
חברת מוריה
חברת מוריה
קרא עוד
המדריך העביר אצלנו בחברת מוריה-החברה לפיתוח ירושלים בע"מ, מספר קורסים בתחומי יישומי המחשב במהלך השנים האחרונות. הקורסים הועברו לקבוצות עובדים שונות בחברה, החל מדרגים זוטרים ועד הנהלה בכירה. אמנון הגיע כמדריך מטעם חברת "כרמל הדרכה". ההתנהלות השוטפת מול חברת "כרמל הדרכה" הייתה מקצועית ועניינית, יוסי וכלל עובדי החברה הינם נותני שירות מן המעלה הראשונה, זמינים לכל בקשה וגמישים לשינויים בעת הצורך. ניכר כי הם עושים מאמץ להבין ולענות על צרכי החברה ולהתאים את עצמם. בכל אחד מהקורסים ניכרה השקעתו הרבה של אמנון, הן בהעברת החומרים בצורה בהירה וברורה, והן בהתאמת התכנים לקבוצה שמולו ולקצב ההתקדמות שלה. לכל קורס אמנון הגיע מוכן ועם עזרי הדרכה מגוונים ועשירים שהפכו את הקורס לאטרקטיבי ומקצועי. בהתאם לצורך הוא גם ידע לבצע שינויים תוך כדי תנועה על מנת שהקורס יעבור בהצלחה. לאחר הקורסים ביצענו משוב עובדים בתוך החברה ובכל אחד מהמשובים אמנון קטף תשבחות רבות. הוא מנחה בחסד, מקצועי בתחומו, נגיש וזמין למשתתפי הקורס גם לאחר שעות ההדרכה הפורמליות, ובעיקר אדם שתענוג גדול לעבוד איתו. לא בכדי ביקשנו דווקא אותו לקורסים נוספים בחברה. כל מי שיעבור הדרכה על ידו ירוויח מדריך מצוין ותכני הדרכה עשירים.
אגד
אגד
קרא עוד
אנחנו באגד עובדים באופן קבוע כבר שנים רבות עם חברת כרמל שירותי הדרכה בתחומים שונים. ברצוני להמליץ בחום על מקצועיות המדריכים, שליטה מלאה בחומר, התאמת החומר לפי רמת הכיתה, שירות אדיב וסבלני, התאמת הדרכות לפי אוכלוסייה גמישות ושינוי זמני הדרכות במקרה הצורך.
ICL
ICL
קרא עוד
אייל שלום, ברצוני להביע את הערכתי ושביעות רצוני מלימודי קורס אקסל למתקדמים שהעברתם בחברתנו. השיעורים עברו בצורה ברורה, שוטפת ולא עמוסה. המרצה היה מאוד שירותי ומקצועי ונתן דגש גדול על תרגול מעשי והתאמת נושאי הלימוד לצרכי העובדים. אני רוצה להוקיר תודה על המוצר המוגמר אשר מהווה אבן שואבת לאיכות וקידום עובדי חברתנו בידיעותיהם ושיפור תהליכי העבודה. בעקבות הצלחת הקורס, ברצוננו לתאם קורס נוסף לקבוצה נוספת של עובדי החברה. המשיכו בעשייה המוצלחת!
מקורות
מקורות
קרא עוד
ברצוננו להודות לכם ולשני המרצים על הליווי, ההכוונה והשירות המקצועי במהלך קורסי אקסל שהתקיימו אצלנו בארגון. יש לציין כי המרצים העבירו את החומר הנלמד באופן ענייני, מקצועי ועם המון סבלנות, תוך התחשבות תמידית בקצב הלמידה בכיתה. העובדים ציינו מספר פעמים, הן במהלך הקורס והן בסיומו, כמה הם נהנו ולמדו ואף היו מעוניינים בקורסים נוספים בעולם האופיס עם אותם המרצים. אנו נשמח להמשיך לעבוד איתכם גם בעתיד וממליצים עליכם בחום לכל מי שמחפש ספק מקצועי, אמין ושירותי בתחום.
Western Digital
Western Digital
קרא עוד
קיימנו שיתוף פעולה בין מחלקת הדרכה בחברתנו לבין חברת כרמל הדרכה. התהליך כלל פיתוח והטמעה של הדרכת אקסל VBA ונעשה בליווי מדריך מטעם חברת כרמל הדרכה. תקופת העבודה המשותפת הייתה נעימה ומסודרת. המרצה נהג במקצועיות ושירותיות גבוהה מאוד. לאורך כל שלבי התכנון והעברת ההדרכה בפועל, המדריך היה קשוב, בעל נכונות גבוהה לסייע ובעל יכולות בין אישיות מצוינות.
עמותת מסע ישראלי
עמותת מסע ישראלי
קרא עוד
תודה רבה בשם עובדי עמותת "מסע ישראלי" אשר לקחו חלק בקורס למתקדמים- היה קורס מועיל, מקצועי, מלמד ומקצועי! חברת כרמל סיפקה לנו קורס ברמה מקצועית גבוהה - המדריך היה מקצועי, בעל ידע רב, קשוב ואכפתי כלפי משתתפי הקורס, ממליצה בחום לכולם.
מיכל אוטסיס
קרא עוד
באופן מפתיע היה קורס מרתק (עד כמה אקסל יכול להיות מרתק :))! ממש נוצרה תחושה ללמוד עוד. כל זה כמובן הודות למרצה מבריק ושנון. מומלץ בחום.
חגית נגוסה
קרא עוד
במרכז צעירים קריית מלאכי נפתח קורס אקסל למתחילים עם 11 צעירים.ות תושבי העיר. משתתפי הקורס נתנו פידבקים חיוביים על המרצה: "עידו מלמד בצורה מעניינת, רואים שהוא מקצועי ". "וואייי הוא בין המרצים הכי טובים שפגשתי ועשיתי המון קורסים".
שרון מדינה
קרא עוד
אני השתמשתי בשרות של כרמל הדרכה להדרכת צוותי תמיכה בארגון. המדריכים של כרמל היו מקצועיים גם בתחום התוכן וגם בשיטות ההוראה, התכנים הותאמו לצרכים שלנו, ההתנהלות היתה מסודרת, איש הקשר היה תמיד זמין, ושביעות הרצון של המשתתפים היתה גבוהה בכל הקורסים. מומלץ!!!
מאיה בן שמחון
קרא עוד
הדרכה מקצועית מאוד למדתי המון!! ממליצה בחום על כרמל הדרכות . אין ספק שאקח בעתיד הדרכות נוספות
ליאור בן דוד
קרא עוד
הקורס תורם המון ידע.נדרש לתת יותר זמן תרגול. המרצה מדהים מסביר לאט וברור, מקשיב לכל שאלה ומביא מספר פתרונות
דיקלה ה.
קרא עוד
חווית לימוד ממש טובה, מדריך שהסביר מעולה החומר היה מובן והתרגול מדוייק ומלמד מומלץ בחום
חוה זלצמן
קרא עוד
אדיב, נעים, מרצה בסבלנות, מקצועי מאוד
מור עמר
קרא עוד
חוויה טובה לימדה מועילה ותודה רבה למארגני הקורס והאחראים המקסימים כולל אמנון המדריך התותח
עוזי עדיקה
קרא עוד
אמנון תותח על מקצועי ומנגיש את הידע בצורה פשוטה ומדויקת
סער רצון
קרא עוד
מקצוענים, שירות אדיב. ממליץ בחום
צור לוי
קרא עוד
חברת הדרכה בין הטובות בארץ
יאיר מגור
קרא עוד
שירות אדיב ומקצועי בהתאמה אישית
ערן להט
קרא עוד
מעולים!!!
ענת לנדא
קרא עוד
קורס מעולה! מאוד מומלץ
ציפי יהודאי
קרא עוד
שלום, המדריך מעולה ומקסים יורד לפרטים וממש מעניין את השיעור.
מיטל אשר
קרא עוד
קורס מעולה. הועבר על ידי המדריך עידו. ניכרת מיקצועיות ברמה גבוהה. מומלץ ביותר

מתחיל ב-18.06.2024

2 מפגשים

16:00 - 09:00
Share Point for IT
דילוג לתוכן