קורסי מיקרוסופט לארגונים – כרמל הדרכה

Microsoft Partner
Microsoft 365

קורס Outlook 365

CTR-320

הצורך לנהל משימות, פגישות והודעות דואר אלקטרוני קיים בכל ארגון, והוא רלוונטי עבור עובדים בכל הדרגים - מהעובדים הזוטרים ועד המנהלים הבכירים. קורס Outlook מלמד אתכם כיצד לשלוט ולהתנהל בצורה יעילה באמצעות כלי המשלב את הכל יחדיו. אאוטלוק הוא חלק מחבילת מיקרוסופט 365, ולכן ניתן למצוא אותו בארגונים רבים. זהו כלי שאתם צפויים להשתמש בו באופן שוטף, ולכן חשוב ללמוד כיצד להפיק ממנו את המיטב.

הצורך לנהל משימות, פגישות והודעות דואר אלקטרוני קיים בכל ארגון, והוא רלוונטי עבור עובדים בכל הדרגים – מהעובדים הזוטרים ועד המנהלים הבכירים.

קורס Outlook מלמד אתכם כיצד לשלוט ולהתנהל בצורה יעילה באמצעות כלי המשלב את הכל יחדיו. אאוטלוק הוא חלק מחבילת מיקרוסופט 365, ולכן ניתן למצוא אותו בארגונים רבים. זהו כלי שאתם צפויים להשתמש בו באופן שוטף, ולכן חשוב ללמוד כיצד להפיק ממנו את המיטב.

דרישות קדם

 • עבודה עם תוכנת Outlook
 • הכרות עם שליחה וקבלת הודעות דואר אלקטרוני

מיועד עבור

 • משתמשים הרוצים להכיר ולייעל את העבודה השוטפת בתוכנת ה Outlook

בסיום הקורס המשתמשים ידעו

 • ניהול יעיל של רכיבי התוכנה- דואר, יומן, אנשי קשר ומשימות
 • עבודה משותפת יעילה בתזמון פגישות והקצאת משימות
 • שימוש בפעולות אוטומטיות

קורס Outlook אונליין או פרונטלי

לצורך נוחיותכם ניתן לקחת את הקורס בצורה פרונטלית או הדרכה אונליין המעניקה לכם גמישות גדולה יותר והתאמה ללוח הזמנים שלכם.

ניהול יומן אאוטלוק

אאוטלוק מציע לכם יומן אירועים חזק העובד באינטגרציה עם הדואר האלקטרוני. הוא מאפשר לכם ארגון קל ונוח, הוספה אוטומטית של אירועים, כמו גם שיתוף עם אנשי הקשר.

לימוד אאוטלוק

הקורס אינו דורש רקע קודם מלבד ידע בסיסי בשימוש ביישומי מחשב. במהלך הקורס המשתתפים ילמדו כיצד לנהל את הדואר, היומן, אנשי הקשר והמשימות בצורה היעילה ביותר. תוך כדי דגש על עבודה משותפת ושימוש בתזמון פגישות והקצאת משימות. כמו גם מינוף יכולות האוטומציה.

מה זה Outlook?

Outlook היא מערכת לניהול זמן ומשימות. היא מבוססת על מערכת הדואר האלקטרוני, והיא משלבת כלי ניהול שונים הכוללים יומן חכם, לוח שנה, פתקים לתזכורת ועוד. זהו חלק מחבילת אופיס.

מה היכולות של Outlook?

ל-Outlook יכולות רבות הכוללת ניהול יומן פגישות ושיתוף אירועים מלוח השנה. ניהול מספר חשבונות אימייל. תזמון מראש של הודעות אימייל, סנכרון בין מיילים לבין לוח השנה (למשל עדכון כרטיס טיסה מהמייל הישר ללוח השנה) ועוד תכונות המייעלות את סביבת העבודה וניהול המשימות היומיומי.

השוואה בין Outlook למיילים אחרים?

היתרון של Outlook הוא שהיא הרבה יותר ממערכת לניהול הדואר האלקטרוני. היא מסונכרנת עם לוח השנה וכלים נוספים של אופיס, ויכולה לשמש ככלי ניהול הנשען בין היתר על מידע מתוך הדואר האלקטרוני.

למה להשתמש דווקא ב-Outlook בארגון?

Outlook מביא איתו יכולות חזקות הכוללות בין היתר אינטגרציה עם Microsoft Teams, כמו גם כל יתר מוצרי אופיס –  דבר ההופך אותו לכלי יעיל לצורך ניהול המשימות האישיות, כמו גם שיתוף משימות ועבודה משותפת.

האם Outlook הוא חלק ממיקרוסופט 365?

כן, אאוטלוק הוא חלק מחבילת התוכנות של מיקרוסופט 365.

איך מבטלים מייל שנשלח ב-Outlook?

ניתן בקלות למשוך הודעת מייל שנשלחה, בתנאי שלא נפתחה על ידי הנמענים. יש לבחור את ההודעה בתיקיית הדואר הנשלח, ושם לבחור אחזור הודעה.

איך Outlook ו-Teams משתלבים ביחד?

השילוב של שני הכלים מעניק לכם הרבה ערך מוסף. למשל ניתן לקבוע פגישות ב-TEAMS ישירות מהאאוטלוק, או לקבל עדכונים מהשיחות של הצוות ישירות למייל. כמו כן ניתן גם לשתף את רשימת אנשי הקשר וליהנות מכלים נוספים המייעלים את העבודה היומיומית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

למה לבחור בכרמל הדרכה?

אנחנו מציעים פתרונות איכותיים להדרכות מקצועיות שחוסכות לכם זמן ומשאבים, ומספקים לכם את הכלים לקחת את כישורי האקסל שלכם עוד צעד קדימה!

מרצים מובילים

בעלי ניסיון הדרכתי ומעשי עשיר

מגיעים אליכם

אתם קובעים את מיקום הקורס והמועד

תאוריה ותרגול

חומרי לימוד ומעבדות רשמיות של מיקרוסופט הזמינים בענן

תוכנית מותאמת

התאמה מלאה ואישית לדרישות ולצרכי הארגון

חברת כרמל הדרכה מספקת פתרונות הדרכה, הטמעה, ייעוץ וניהול פרוייקטים בתחום ה IT, ניהול מערכות מידע, פיתוח ואבטחת מידע.

בעולמות ההדרכה

הדרכות לארגונים החל מרמת משתמש ועד לרמת למנהל מערכות מידע, CIO, אנשי פיתוח, תשתיות IT, אנשי BI, אבטחת מידע, ניהול עולמות ענן Azure & Office 365.

קורסי יישומי מחשב Office, excel, Visio, Project, Teams, OneDrive ….

קורסים בהתאמה לצרכי הלקוח.

בתחום ההטמעה אנו עוסקים בניהול פרויקטים ארוכי טווח בעולמות ההדרכה, Change Management – הטמעה ואימוץ טכנולוגיות מתקדמות, החדרת טכנולוגיות חדשות לארגונים, בניית מערכי הדרכה והטמעה, Train The Trainer, העברת ידע לצוותי IT, Help Desk ומשאבי אנוש. 

כתיבת ספרות טכנית.

Carmel Training & Deployments
Carmel Training & Deployments

בעולמות הפרויקטים

 • ייעוץ – ייעוץ טכני ומקצועי עבור תהליכי שינוי והטמעת מערכות מידע בארגון כגון
  • מערכות ענן- Azure, 365
  • מערכות מחשוב On-Prem Infrastructure (שרתים ויישומים)
  • אבטחת מידע בענן ובסביבות מקומיות
 • אפיון ותכנון – אפיון פרויקטים הכוללים הטמעת מערכות בארגונים ובכלל זה, תכנון של דרכי ההשגה ומטרות הפרויקטים.
 • הטמעה – הטמעה של תהליכי השינוי עד להשגת היעדים כפי שאופיינו, החל מפתרונות ההדרכה וכלה בהטמעת מערכות בפועל בסביבה הארגונית הנרחבת.
 • פיתוח והטמעת פתרונות ענן ארגוניים
  • פיתוח ל Power BI
  • פיתוח ל Teams, Power Automate, Power Apps
 • שירותי תחזוקת IT – שירותי תמיכה לפתרונות ומערכות IT בארגונים בינוניים וגדולים.
 • רישוי למוצרי מיקרוסופט לרבות פלטפורמות הענן השונות

Microsoft Partner

חברת כרמל הדרכה הינה שותף הדרכה מורשה של מיקרוסופט, בעלת הסמכות להדריך על כל מוצרי מיקרוסופט

אולי יעניין אותך גם...

איך לעבור תהליך מיגרציה ל-365 בצורה נכונה

איך לעבור תהליך מיגרציה ל-365 בצורה נכונה

תהליך מיגרציה (מעבר לענן) מעולם ה- On-Prem לעולם ה- 365 הוא תמיד משמעותי לארגון ודורש המון חשיבה, תהליכי ניסוי והכנות.
כאשר אנו בכרמל הדרכה מבצעים פרויקטים כאלה עבור הלקוחות שלנו, אנחנו תמיד מנסים לכסות את כל העולמות וה"מוקשים" שבדרך. זאת, באמצעות כלים שיש למיקרוסופט להציע להתמודד תוך כדי התהליך ולאחר השלמתו.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Sites

גוגל אתרים – Google Sites הינו יישום (חינמי כמובן), המאפשר לאדם או לחברה להקים אתר אינטרנט – מבלי להשקיע כסף בבניית דומיין (שם מתחם, נועד לייצג את כתובת האתר, כך שעל ידי הזנתו בשורת הכתובת בדפדפן, נגיע לדף האינטרנט הנכון), אלא להשתמש בשרתים של גוגל ליצירת קישור לשיתוף אנשים אחרים.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Font

יישום נחמד נוסף שכדאי להכיר זהו יישום הגופנים של גוגל, (הפונטים). גופן, כפי שאנו מכירים היטב בכל פלטפורמה בה אנו כותבים במחשב – היא למעשה הצורה והמבנה של הכתב.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Earth

גוגל אתרים – Google Sites הינו יישום (חינמי כמובן), המאפשר לאדם או לחברה להקים אתר אינטרנט – מבלי להשקיע כסף בבניית דומיין (שם מתחם, נועד לייצג את כתובת האתר, כך שעל ידי הזנתו בשורת הכתובת בדפדפן, נגיע לדף האינטרנט הנכון), אלא להשתמש בשרתים של גוגל ליצירת קישור לשיתוף אנשים אחרים.

קרא עוד »

מתחיל ב-06.06.2024

1 מפגש

16:00 - 09:00
Azure AI Fundamentals
דילוג לתוכן