קורסי מיקרוסופט לארגונים – כרמל הדרכה

Microsoft Partner

קורסי Microsoft 365

אנו בחברת כרמל הדרכה – מרכז הדרכה מורשה של מיקרוסופט, מקיימים מבחר קורסים והדרכות על מוצרי מיקרוסופט. אנו מעניקים הדרכות מותאמות ללקוח לפי הצורך הארגוני. הדרכות לקהלים מגוונים – למשתמשים, לאנשי IT ו-Help Desk, לאנשי פיתוח ואבטחת מידע, לאנשי Devops ועוד ולכל הצרכים הארגוניים. 

במסגרת ההדרכות אנו עוסקים בחבילות מיקרוסופט Office 365ProjectPlannerSharePointPower Platformקורסים ממוקדים באקסלPower BI וכו'.

לימוד של מיקרוסופט 365

חברת מיקרוסופט היא בין חברות התוכנה המובילות בעולם. מיקרוסופט מתמקדת בכלים לשיפור הפרודוקטיביות המתאימים לשימוש כללי בכל המגזרים ובכל רמות הארגון. ואותם היא קיבצה תחת חבילת Microsoft 365.

לימוד של מיקרוסופט 365 יאפשר לכם לשלוט בחבילת יישומי הפרודוקטיביות שפיתחה חברת מיקרוסופט, ואותה ניתן למצוא כמעט בכל משרד.

אחד היתרונות של כלי מיקרוסופט הוא היכולת שלהם להעניק מענה לצרכים של כל עסק, מהפרילנסר העובד מביתו, ועד תאגידי ענק בעלי פעילות בינלאומית.

הלימוד יבטיח כי תפיקו את המיטב מכל הכלים, ותדעו כיצד לשלב אותם בעבודתכם ובסביבת העבודה המודרנית בצורה יעילה.

הדרכת Microsoft 365

בעוד יישומים כמו מיקרוסופט אקסל או וורד שכיחים ומוכרים מאוד, בפועל ישנם כלים אחרים, אפקטיביים לא פחות, אותם ניתן לשלב במהלך העבודה.

הדרכת Microsoft 365 תאפשר לכלל העובדים להכיר את מלוא הכלים שמיקרוסופט מעמידה לרשותם, כמו גם הפרקטיקות הטובות ביותר לעבודה עם אותם הכלים.

ההדרכות חיוניות ובעלות ערך גם עבור אלו אשר התנסו בעבודה עם כלים אלו ורוצים להעמיק את הידע שלהם.

מיקרוסופט מוצרים

חברת מיקרוסופט מעמידה לרשותנו מוצרים רבים אשר נועדו לשפר את תהליכי העבודה והפרודוקטיביות. והיא גם כרכה את כל אותם מוצרים תחת חבילה אחת, המאפשרת אינטגרציה בין כל אותם הכלים, דבר המעניק ערך מוסף.

בזכות כלים כמו מיקרוסופט אקסל וכלי אופיס אחרים, ניתן לתת מענה לצרכים רבים בתוך הארגון. אנו יכולים לראות את הכלים הללו בשימוש בכל ההיררכיה הארגונית ובכל אגפיו, ולכן חשוב להכיר אותם.

הכלים השונים משתלבים היטב תחת שירותי הענן, וכך נותנים מענה גם לצורכי אבטחה וגיבוי, וגם לצרכים של צוותים מבוזרים ומודל עבודה היברידי.

Office 365 (אופיס 365)

אופיס 365 הוא פשוט שמה הישן של חבילת מיקרוסופט 365, זהו השם בו הושקה לציבור בשנת 2011. ובשנת 2020 מיקרוסופט בחרה לשנות את שם השירות ל-Microsoft 365.

במהלך השנים לא רק השם השתנה, אלא גם היכולות של הכלים המרכיבים את החבילה. מיקרוסופט תמיד הקפידה לפתח את מוצריה בהתאם להתפתחויות הטכנולוגיות והצרכים המשתנים של שוק העבודה. ובהתאם לכך הוכנסו בהם שיפורים רבים.

שאלות על מיקרוסופט 365

מהו Microsoft 365?

מיקרוסופט 365 היא חבילת שירותי ענן הכוללים את כל מוצרי אופיס המוכרים, שטח אחסון וכל היתרונות של עבודה בענן. שירות זה יאפשר לכם תמיד ליהנות מהגרסאות הכי עדכניות, וניתן להתאימו לצרכים של כל ארגון, קטן או גדול.

מה ההבדל בין Microsoft 365 ל- Office?

ההבדל הוא במודל השירות, וזהו הבדל משמעותי. חבילת אופיס נרכשת באופן חד פעמי והיא מיועדת להתקנה מקומית, ובעתיד תצטרכו לרכוש שוב תוכנה עדכנית יותר. ומנגד, חבילת Microsoft 365 נרכשת כשירות, המאפשר לכם ליהנות מכל עדכוני התוכנה ואינטגרציה של שירותי ענן.

מה היישומים שיש במיקרוסופט 365?

חבילת היישומים שתקבלו במסגרת מיקרוסופט 365 כוללת: מיקרוסופט אקסל, וורד, פאוורפוינט, אקסס, OneNote, SharePoint ו-Teams.

למה לבחור בכרמל הדרכה?

אנחנו מציעים פתרונות איכותיים להדרכות מקצועיות שחוסכות לכם זמן ומשאבים, ומספקים לכם את הכלים לקחת את כישורי האקסל שלכם עוד צעד קדימה!

מרצים מובילים

בעלי ניסיון הדרכתי ומעשי עשיר

מגיעים אליכם

אתם קובעים את מיקום הקורס והמועד

תאוריה ותרגול

חומרי לימוד ומעבדות רשמיות של מיקרוסופט הזמינים בענן

תוכנית מותאמת

התאמה מלאה ואישית לדרישות ולצרכי הארגון

חברת כרמל הדרכה מספקת פתרונות הדרכה, הטמעה, ייעוץ וניהול פרוייקטים בתחום ה IT, ניהול מערכות מידע, פיתוח ואבטחת מידע.

בעולמות ההדרכה

הדרכות לארגונים החל מרמת משתמש ועד לרמת למנהל מערכות מידע, CIO, אנשי פיתוח, תשתיות IT, אנשי BI, אבטחת מידע, ניהול עולמות ענן Azure & Office 365.

קורסי יישומי מחשב Office, excel, Visio, Project, Teams, OneDrive ….

קורסים בהתאמה לצרכי הלקוח.

בתחום ההטמעה אנו עוסקים בניהול פרויקטים ארוכי טווח בעולמות ההדרכה, Change Management – הטמעה ואימוץ טכנולוגיות מתקדמות, החדרת טכנולוגיות חדשות לארגונים, בניית מערכי הדרכה והטמעה, Train The Trainer, העברת ידע לצוותי IT, Help Desk ומשאבי אנוש. 

כתיבת ספרות טכנית.

Carmel Training & Deployments
Carmel Training & Deployments

בעולמות הפרויקטים

 • ייעוץ – ייעוץ טכני ומקצועי עבור תהליכי שינוי והטמעת מערכות מידע בארגון כגון
  • מערכות ענן- Azure, 365
  • מערכות מחשוב On-Prem Infrastructure (שרתים ויישומים)
  • אבטחת מידע בענן ובסביבות מקומיות
 • אפיון ותכנון – אפיון פרויקטים הכוללים הטמעת מערכות בארגונים ובכלל זה, תכנון של דרכי ההשגה ומטרות הפרויקטים.
 • הטמעה – הטמעה של תהליכי השינוי עד להשגת היעדים כפי שאופיינו, החל מפתרונות ההדרכה וכלה בהטמעת מערכות בפועל בסביבה הארגונית הנרחבת.
 • פיתוח והטמעת פתרונות ענן ארגוניים
  • פיתוח ל Power BI
  • פיתוח ל Teams, Power Automate, Power Apps
 • שירותי תחזוקת IT – שירותי תמיכה לפתרונות ומערכות IT בארגונים בינוניים וגדולים.
 • רישוי למוצרי מיקרוסופט לרבות פלטפורמות הענן השונות

Microsoft Partner

חברת כרמל הדרכה הינה שותף הדרכה מורשה של מיקרוסופט, בעלת הסמכות להדריך על כל מוצרי מיקרוסופט

אולי יעניין אותך גם...

איך לעבור תהליך מיגרציה ל-365 בצורה נכונה

איך לעבור תהליך מיגרציה ל-365 בצורה נכונה

תהליך מיגרציה (מעבר לענן) מעולם ה- On-Prem לעולם ה- 365 הוא תמיד משמעותי לארגון ודורש המון חשיבה, תהליכי ניסוי והכנות.
כאשר אנו בכרמל הדרכה מבצעים פרויקטים כאלה עבור הלקוחות שלנו, אנחנו תמיד מנסים לכסות את כל העולמות וה"מוקשים" שבדרך. זאת, באמצעות כלים שיש למיקרוסופט להציע להתמודד תוך כדי התהליך ולאחר השלמתו.

קרא עוד »
קורסי מיקרוסופט

Office 365 – איזו חבילה כדאי לארגונים לרכוש?

Microsoft Office 365 היא חבילת פרודוקטיביות של שירותי ענן המקבצת בתוכה מבחר שירותים המתאימים לעסקים בכל הגדלים. השירותים נמכרים בחבילות מגוונות בהתאם לצרכים הארגוניים. אילו שיקולים כדאי לקחת בחשבון בעת בחירת החבילה המתאימה?

קרא עוד »
Computer

מה זה אופיס 365

עדיין קיים בלבול בשוק בין חבילת היישומים של ,Microsoft Office כגון Office 2016 ואופיס 365 . Office365 הוא פלטפורמת .(Softwars as a Service) SaaS פירושה שארגונים יכולים לחסוך בהשקעה בתשתיות, בחומרה של שרתים, בשדרוגים של רישיונות תוכנה, בעלות ובתקלות הנוצרות בשדרוגים, ושהמשתמשים יכולים לעבוד ביעילות בכל מקום ובכל עת.

קרא עוד »
קורס Office 365

קורס Office 365 – פאנל Microsoft 365

Microsoft Office 365 היא חבילת פרודוקטיביות של שירותי ענן המקבצת בתוכה מבחר שירותים המתאימים לעסקים בכל הגדלים. השירותים נמכרים בחבילות מגוונות בהתאם לצרכים הארגוניים. אילו שיקולים כדאי לקחת בחשבון בעת בחירת החבילה המתאימה?

קרא עוד »

מתחיל ב-18.06.2024

2 מפגשים

16:00 - 09:00
Share Point for IT
דילוג לתוכן