קורסי מיקרוסופט לארגונים – כרמל הדרכה

Microsoft Partner
Microsoft 365

קורס SharePoint

CTR-306

SharePoint הוא כלי מבית מיקרוסופט המשמש לניהול ושיתוף ידע בארגון. זהו כלי בעל ערך רב לארגון והוא נועד לענות על הצרכים הפנים ארגוניים. אמנם הוא פשוט ואינטואיטיבי לשימוש, אך לפעמים קשה לראות את התמונה המלאה ולהבין את מלוא הפוטנציאל שלו. חברת כרמל הדרכה מציעה קורס SharePoint לארגונים הפותח בפניכם את הדלת לעולם האפשרויות ומימוש הפוטנציאל של המערכת. בעזרת הדרכות בהתאמה אישית, תלמדו כיצד ליישם באופן מעשי את המערכת בארגון.

מהו SharePoint

מחשבים ורשתות תקשורת הם חלק בלתי נפרד מהפעילות הארגונית. מאז הופעתם של המחשבים, התחוללו שינויים גדולים בשוק העבודה. המחשבים הביאו יכולות חדשות, ובזכותם עסקים התפתחו וגדלו.

ראשית הטכנולוגיה פתחה אפשרויות חדשות בפני שוק העבודה, ולאחר מכן שוק העבודה המתפתח יצר ביקוש לטכנולוגיות חדשות שיענו על צרכיו. SharePoint הוא כלי המאפשר למנף את יכולות המחשוב ורשתות התקשורת, לטובת הצרכים המשתנים של צוותי העבודה והארגונים.

SharePoint הוא עוד אחד מהכלים המתוחכמים שמציעה מיקרוסופט לטובת העובדים הזקוקים למערכות תקשורת יעילות, העברת מידע ושיתוף. זוהי מערכת הנותנת פתרון גמיש עבור הצרכים הארגוניים. בעזרת המערכת ניתן בקלות ליצור דפי WEB לשימוש פנימי. דפים המשמשים לביצוע פעולות פנים ארגונית, פרסום מידע ארגוני ושיפור עבודת הצוות.

הכלי עובד באינטגרציה מלאה עם מערכת Microsoft 365, ואינו דורש הבנה בקידוד וטכנולוגיות WEB.

מכיוון ש-SharePoint הוא חלק מפלטפורמת הענן של Microsoft 365, ניתן לגשת ולערוך מסמכים המאוחסנים ב-Sharepoint מכל מקום ובכל זמן, כולל מטלפון נייד.

SharePoint שומר אוטומטית את היסטוריית הגרסאות עבור כל קובץ, מה שאומר שניתן לתקן טעויות במהירות.

שימושים נפוצים של SharePoint

ניתן לחלק את השימוש ב-SharePoint לשני סוגים של שימוש:

פתרון עבור צוותי עבודה – זהו מרחב עבודה וירטואלי המתאים עבור צוותים. המשתתפים בו יכולים לערוך ולשנות, ולבצע פעולות שונות. יישום שכזה יכול לסייע למטרות שונות כמו ניהול המשימות של הפרויקט, שיתוף קבצים, תקשורת מול מחלקת כוח האדם של הארגון ואפילו תכנון אירועים הקשורים לפעילויות ההוויי וגיבוש של הארגון.

SharePoint מאפשר למספר אנשים לערוך את אותו קובץ בו זמנית, ובכך מאפשר לארגון להגיב מהר יותר להזדמנויות ואתגרים.

שימוש לצורך תקשורת – צורת שימוש זו נועדה על מנת שהארגון יוכל לתקשר בצורה חד כיוונית עם עובדים וצוותים. למשל באמצעות אתר זה תוכלו לפרסם חדשות ארגוניות, נהלים של כוח אדם, טפסים למילוי, הודעות לעובדים וכו‘.

מטרת הקורס

מטרת הקורס היא לאפשר לעובדי הארגון ליישם בהצלחה את מערכת SharePoint בארגון. הקורס ילמד את העובדים על היכולות והפוטנציאל של המערכת, עם דגש על השימושיים הרלוונטיים עבור הארגון, וילמד אותם כיצד משתמשים במערכת ותכונותיה השונות. 

הקורס מעניק לעורכי התוכן ומפעילי המערכת את כל הכלים הדרושים על מנת ליצור ממשקי WEB פנים ארגוניים המאפשרים לשפר תהליכי עבודה, תקשורת ומטרות ארגוניות שונות. 

במהלך הקורס תלמדו על תכנון דפים ובניית טפסים, עבודה עם תבניות, היררכיה, אינטגרציה עם מסדי נתונים, ניהול הרשאות, יצירת רשימות והוספת מרכיבים, אינטגרציה עם מוצרי אופיס ועוד.

חברת כרמל הדרכה מציעה לכל ארגון קורס בהתאמה אישית. אנו מנתחים את הצרכים הארגונים ומבצעים מיפוי רמה על מנת להשיג קורס אפקטיבי ופורה. אנו מציעים הדרכות, קורסים מקוונים או פרונטליים וחוברות הדרכה שימושיות. בהתאם לצרכים הארגוניים ניתן לקיים קורסים מקיפים וסדנאות מקוצרות המתמקדות באספקטים ספציפיים של המערכת.

דרישות קדם

 • משתמשי תוכנת הפעלה הבקיאים ב-Windows.
 • היכרות בסיסית עם תוכנות חבילת ה-Office.
 • שליטה בעבודה באינטרנט ודפדפן

מיועד עבור

משתמשי Office בארגון עסקי אחרי מעבר ל-Office 365.

בסיום קורס המשתמשים ידעו

 • המשתמש יבין את העבודה באתר צוות.
 • יקבלו את הכלים ויתרגלו ביצירת תיקיות, אחסון ושיתוף קבצים.
 • יתרגלו ניהול רשימות ב-SharePoint.

למדריכים קצרים של Sharepoint

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

למה לבחור בכרמל הדרכה?

אנחנו מציעים פתרונות איכותיים להדרכות מקצועיות שחוסכות לכם זמן ומשאבים, ומספקים לכם את הכלים לקחת את כישורי האקסל שלכם עוד צעד קדימה!

מרצים מובילים

בעלי ניסיון הדרכתי ומעשי עשיר

מגיעים אליכם

אתם קובעים את מיקום הקורס והמועד

תאוריה ותרגול

חומרי לימוד ומעבדות רשמיות של מיקרוסופט הזמינים בענן

תוכנית מותאמת

התאמה מלאה ואישית לדרישות ולצרכי הארגון

חברת כרמל הדרכה מספקת פתרונות הדרכה, הטמעה, ייעוץ וניהול פרוייקטים בתחום ה IT, ניהול מערכות מידע, פיתוח ואבטחת מידע.

בעולמות ההדרכה

הדרכות לארגונים החל מרמת משתמש ועד לרמת למנהל מערכות מידע, CIO, אנשי פיתוח, תשתיות IT, אנשי BI, אבטחת מידע, ניהול עולמות ענן Azure & Office 365.

קורסי יישומי מחשב Office, excel, Visio, Project, Teams, OneDrive ….

קורסים בהתאמה לצרכי הלקוח.

בתחום ההטמעה אנו עוסקים בניהול פרויקטים ארוכי טווח בעולמות ההדרכה, Change Management – הטמעה ואימוץ טכנולוגיות מתקדמות, החדרת טכנולוגיות חדשות לארגונים, בניית מערכי הדרכה והטמעה, Train The Trainer, העברת ידע לצוותי IT, Help Desk ומשאבי אנוש. 

כתיבת ספרות טכנית.

Carmel Training & Deployments
Carmel Training & Deployments

בעולמות הפרויקטים

 • ייעוץ – ייעוץ טכני ומקצועי עבור תהליכי שינוי והטמעת מערכות מידע בארגון כגון
  • מערכות ענן- Azure, 365
  • מערכות מחשוב On-Prem Infrastructure (שרתים ויישומים)
  • אבטחת מידע בענן ובסביבות מקומיות
 • אפיון ותכנון – אפיון פרויקטים הכוללים הטמעת מערכות בארגונים ובכלל זה, תכנון של דרכי ההשגה ומטרות הפרויקטים.
 • הטמעה – הטמעה של תהליכי השינוי עד להשגת היעדים כפי שאופיינו, החל מפתרונות ההדרכה וכלה בהטמעת מערכות בפועל בסביבה הארגונית הנרחבת.
 • פיתוח והטמעת פתרונות ענן ארגוניים
  • פיתוח ל Power BI
  • פיתוח ל Teams, Power Automate, Power Apps
 • שירותי תחזוקת IT – שירותי תמיכה לפתרונות ומערכות IT בארגונים בינוניים וגדולים.
 • רישוי למוצרי מיקרוסופט לרבות פלטפורמות הענן השונות

Microsoft Partner

חברת כרמל הדרכה הינה שותף הדרכה מורשה של מיקרוסופט, בעלת הסמכות להדריך על כל מוצרי מיקרוסופט

אולי יעניין אותך גם...

איך לעבור תהליך מיגרציה ל-365 בצורה נכונה

איך לעבור תהליך מיגרציה ל-365 בצורה נכונה

תהליך מיגרציה (מעבר לענן) מעולם ה- On-Prem לעולם ה- 365 הוא תמיד משמעותי לארגון ודורש המון חשיבה, תהליכי ניסוי והכנות.
כאשר אנו בכרמל הדרכה מבצעים פרויקטים כאלה עבור הלקוחות שלנו, אנחנו תמיד מנסים לכסות את כל העולמות וה"מוקשים" שבדרך. זאת, באמצעות כלים שיש למיקרוסופט להציע להתמודד תוך כדי התהליך ולאחר השלמתו.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Sites

גוגל אתרים – Google Sites הינו יישום (חינמי כמובן), המאפשר לאדם או לחברה להקים אתר אינטרנט – מבלי להשקיע כסף בבניית דומיין (שם מתחם, נועד לייצג את כתובת האתר, כך שעל ידי הזנתו בשורת הכתובת בדפדפן, נגיע לדף האינטרנט הנכון), אלא להשתמש בשרתים של גוגל ליצירת קישור לשיתוף אנשים אחרים.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Font

יישום נחמד נוסף שכדאי להכיר זהו יישום הגופנים של גוגל, (הפונטים). גופן, כפי שאנו מכירים היטב בכל פלטפורמה בה אנו כותבים במחשב – היא למעשה הצורה והמבנה של הכתב.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Earth

גוגל אתרים – Google Sites הינו יישום (חינמי כמובן), המאפשר לאדם או לחברה להקים אתר אינטרנט – מבלי להשקיע כסף בבניית דומיין (שם מתחם, נועד לייצג את כתובת האתר, כך שעל ידי הזנתו בשורת הכתובת בדפדפן, נגיע לדף האינטרנט הנכון), אלא להשתמש בשרתים של גוגל ליצירת קישור לשיתוף אנשים אחרים.

קרא עוד »

מתחיל ב-08.09.2024

4 מפגשים

16:00 - 09:00
Power BI
דילוג לתוכן