קורסי מיקרוסופט לארגונים – כרמל הדרכה

Microsoft Partner
Microsoft 365

קורס SharePoint Online

CTR-306

SharePoint הוא כלי מבית מיקרוסופט המשמש לניהול ושיתוף ידע בארגון. זהו כלי בעל ערך רב לארגון והוא נועד לענות על הצרכים הפנים ארגוניים. אמנם הוא פשוט ואינטואיטיבי לשימוש, אך לפעמים קשה לראות את התמונה המלאה ולהבין את מלוא הפוטנציאל שלו. חברת כרמל הדרכה מציעה קורס SharePoint לארגונים הפותח בפניכם את הדלת לעולם האפשרויות ומימוש הפוטנציאל של המערכת. בעזרת הדרכות בהתאמה אישית, תלמדו כיצד ליישם באופן מעשי את המערכת בארגון.

SharePoint הוא כלי מבית מיקרוסופט המשמש לניהול ושיתוף ידע בארגון. זהו כלי בעל ערך רב לארגון והוא נועד לענות על הצרכים הפנים ארגוניים. אמנם הוא פשוט ואינטואיטיבי לשימוש, אך לפעמים קשה לראות את התמונה המלאה ולהבין את מלוא הפוטנציאל שלו. חברת כרמל הדרכה מציעה קורס SharePoint לארגונים הפותח בפניכם את הדלת לעולם האפשרויות ומימוש הפוטנציאל של המערכת. בעזרת הדרכות בהתאמה אישית, תלמדו כיצד ליישם באופן מעשי את המערכת בארגון.

מהו SharePoint

מחשבים ורשתות תקשורת הם חלק בלתי נפרד מהפעילות הארגונית. מאז הופעתם של המחשבים, התחוללו שינויים גדולים בשוק העבודה. המחשבים הביאו יכולות חדשות, ובזכותם עסקים התפתחו וגדלו.

ראשית הטכנולוגיה פתחה אפשרויות חדשות בפני שוק העבודה, ולאחר מכן שוק העבודה המתפתח יצר ביקוש לטכנולוגיות חדשות שיענו על צרכיו. SharePoint הוא כלי המאפשר למנף את יכולות המחשוב ורשתות התקשורת, לטובת הצרכים המשתנים של צוותי העבודה והארגונים.

SharePoint הוא עוד אחד מהכלים המתוחכמים שמציעה מיקרוסופט לטובת העובדים הזקוקים למערכות תקשורת יעילות, העברת מידע ושיתוף. זוהי מערכת הנותנת פתרון גמיש עבור הצרכים הארגוניים. בעזרת המערכת ניתן בקלות ליצור דפי WEB לשימוש פנימי. דפים המשמשים לביצוע פעולות פנים ארגונית, פרסום מידע ארגוני ושיפור עבודת הצוות.

הכלי עובד באינטגרציה מלאה עם מערכת Microsoft 365, ואינו דורש הבנה בקידוד וטכנולוגיות WEB.

מכיוון ש-SharePoint הוא חלק מפלטפורמת הענן של Microsoft 365, ניתן לגשת ולערוך מסמכים המאוחסנים ב-Sharepoint מכל מקום ובכל זמן, כולל מטלפון נייד.

SharePoint שומר אוטומטית את היסטוריית הגרסאות עבור כל קובץ, מה שאומר שניתן לתקן טעויות במהירות.

שימושים נפוצים של SharePoint

ניתן לחלק את השימוש ב-SharePoint לשני סוגים של שימוש:

פתרון עבור צוותי עבודה – זהו מרחב עבודה וירטואלי המתאים עבור צוותים. המשתתפים בו יכולים לערוך ולשנות, ולבצע פעולות שונות. יישום שכזה יכול לסייע למטרות שונות כמו ניהול המשימות של הפרויקט, שיתוף קבצים, תקשורת מול מחלקת כוח האדם של הארגון ואפילו תכנון אירועים הקשורים לפעילויות ההוויי וגיבוש של הארגון.

SharePoint מאפשר למספר אנשים לערוך את אותו קובץ בו זמנית, ובכך מאפשר לארגון להגיב מהר יותר להזדמנויות ואתגרים.

שימוש לצורך תקשורת – צורת שימוש זו נועדה על מנת שהארגון יוכל לתקשר בצורה חד כיוונית עם עובדים וצוותים. למשל באמצעות אתר זה תוכלו לפרסם חדשות ארגוניות, נהלים של כוח אדם, טפסים למילוי, הודעות לעובדים וכו‘.

מטרת הקורס

מטרת הקורס היא לאפשר לעובדי הארגון ליישם בהצלחה את מערכת SharePoint בארגון. הקורס ילמד את העובדים על היכולות והפוטנציאל של המערכת, עם דגש על השימושיים הרלוונטיים עבור הארגון, וילמד אותם כיצד משתמשים במערכת ותכונותיה השונות.

הקורס מעניק לעורכי התוכן ומפעילי המערכת את כל הכלים הדרושים על מנת ליצור ממשקי WEB פנים ארגוניים המאפשרים לשפר תהליכי עבודה, תקשורת ומטרות ארגוניות שונות.

במהלך הקורס תלמדו על תכנון דפים ובניית טפסים, עבודה עם תבניות, היררכיה, אינטגרציה עם מסדי נתונים, ניהול הרשאות, יצירת רשימות והוספת מרכיבים, אינטגרציה עם מוצרי אופיס ועוד.

חברת כרמל הדרכה מציעה לכל ארגון קורס בהתאמה אישית. אנו מנתחים את הצרכים הארגונים ומבצעים מיפוי רמה על מנת להשיג קורס אפקטיבי ופורה. אנו מציעים הדרכות, קורסים מקוונים או פרונטליים וחוברות הדרכה שימושיות. בהתאם לצרכים הארגוניים ניתן לקיים קורסים מקיפים וסדנאות מקוצרות המתמקדות באספקטים ספציפיים של המערכת.

דרישות קדם

 • משתמשי תכנת הפעלה בקיאים ב-Windows.
 • היכרות בסיסית עם תוכנות חבילת ה-Office.
 • שליטה בעבודה באינטרנט ודפדפן

מיועד עבור

משתמשי Office בארגון עסקי אחרי מעבר ל-Office 365.

בסיום קורס המשתמשים ידעו

 • המשתמש יבין את העבודה באתר צוות.
 • יקבלו את הכלים ויתרגלו ביצירת תיקיות, אחסון ושיתוף קבצים.
 • יתרגלו ניהול רשימות ב-SharePoint.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

למה לבחור בכרמל הדרכה?

אנחנו מציעים פתרונות איכותיים להדרכות מקצועיות שחוסכות לכם זמן ומשאבים, ומספקים לכם את הכלים לקחת את כישורי האקסל שלכם עוד צעד קדימה!

מרצים מובילים

בעלי ניסיון הדרכתי ומעשי עשיר

מגיעים אליכם

אתם קובעים את מיקום הקורס והמועד

תאוריה ותרגול

חומרי לימוד ומעבדות רשמיות של מיקרוסופט הזמינים בענן

תוכנית מותאמת

התאמה מלאה ואישית לדרישות ולצרכי הארגון

חברת כרמל הדרכה מספקת פתרונות הדרכה, הטמעה, ייעוץ וניהול פרוייקטים בתחום ה IT, ניהול מערכות מידע, פיתוח ואבטחת מידע.

בעולמות ההדרכה

הדרכות לארגונים החל מרמת משתמש ועד לרמת למנהל מערכות מידע, CIO, אנשי פיתוח, תשתיות IT, אנשי BI, אבטחת מידע, ניהול עולמות ענן Azure & Office 365.

קורסי יישומי מחשב Office, excel, Visio, Project, Teams, OneDrive ….

קורסים בהתאמה לצרכי הלקוח.

בתחום ההטמעה אנו עוסקים בניהול פרויקטים ארוכי טווח בעולמות ההדרכה, Change Management – הטמעה ואימוץ טכנולוגיות מתקדמות, החדרת טכנולוגיות חדשות לארגונים, בניית מערכי הדרכה והטמעה, Train The Trainer, העברת ידע לצוותי IT, Help Desk ומשאבי אנוש. 

כתיבת ספרות טכנית.

Carmel Training & Deployments
Carmel Training & Deployments

בעולמות הפרויקטים

 • ייעוץ – ייעוץ טכני ומקצועי עבור תהליכי שינוי והטמעת מערכות מידע בארגון כגון
  • מערכות ענן- Azure, 365
  • מערכות מחשוב On-Prem Infrastructure (שרתים ויישומים)
  • אבטחת מידע בענן ובסביבות מקומיות
 • אפיון ותכנון – אפיון פרויקטים הכוללים הטמעת מערכות בארגונים ובכלל זה, תכנון של דרכי ההשגה ומטרות הפרויקטים.
 • הטמעה – הטמעה של תהליכי השינוי עד להשגת היעדים כפי שאופיינו, החל מפתרונות ההדרכה וכלה בהטמעת מערכות בפועל בסביבה הארגונית הנרחבת.
 • פיתוח והטמעת פתרונות ענן ארגוניים
  • פיתוח ל Power BI
  • פיתוח ל Teams, Power Automate, Power Apps
 • שירותי תחזוקת IT – שירותי תמיכה לפתרונות ומערכות IT בארגונים בינוניים וגדולים.
 • רישוי למוצרי מיקרוסופט לרבות פלטפורמות הענן השונות

Microsoft Partner

חברת כרמל הדרכה הינה שותף הדרכה מורשה של מיקרוסופט, בעלת הסמכות להדריך על כל מוצרי מיקרוסופט

אולי יעניין אותך גם...

Office 365 Security

קורס 365 Security Office 365 – Security

איך מערכות האבטחה של מיקרוסופט הופכות את השימוש ב-Office 365 למאובטח יותר? כיום, רוב הנתונים הדיגיטליים מאוחסנים על הענן. אחת הדאגות של הארגונים היא ההגנה

קרא עוד »
קורס Power Automate

קורס Power Automate – מה זה Power Automate?

מה זה Power Automate ואיך הוא יכול לעזור לארגון שלך?
Power Automate הוא כלי לבנייה ופיתוח של תהליכים אוטומטיים, המבצעים רצף פקודות קבוע בין יישומים ושירותים ממוחשבים ובתוכם, ללא צורך בקוד או שפת תכנות. רצף זה נקרא תזרים או Flow.

קרא עוד »
קורס Planner

קורס Planner 365 – מהי תכנית (Plan) ומה המבנה שלה?

ניהול פרויקטים ומשימות, היה מאז ומעולם נושא מרכזי וחשוב בכל ארגון ובכל צוות. מדריך זה מציג שתי אפליקציות פופולאריות, פשוטות ואינטואיטיביות ב-Office 365 ו-Teams: Planner ו- Milestones.
לשתי האפליקציות, יש ממשק נוח וידידותי למשתמש, המאפשר גישה נוחה להוספת ועריכה של משימות ומעקב אחר מצב ההתקדמות שלהן בכל אחד מהפרויקטים אליהם הן משויכות.

קרא עוד »
קורס Office 365

קורס Office 365 – מרכז הניהול לאדמיניסטרטור

מרכז הניהול לאדמיניסטרטור הוא מערכת השליטה והבקרה של הענן הארגוני, בשימושו של אחראי המחשוב, ההרשאות ואבטחת המידע בארגון. במרכז הניהול יגדיר האדמיניסטרטור את הארגון בענן, ינהל הרשאות, מינויים, משתמשים, אפשרויות אפליקטיביות ממוקדות ועוד.

קרא עוד »
קורס Office 365

קורס Office 365 – רכיבים בסיסיים – סביבה (Environment)

בין יישומי ושירותי 365 ישנם יישומי פיתוח כמו Power Apps ו-Power Automate וכן שירותי ניהול מסדי הנתונים העסקיים כמו Power BI ו-Common Data Service. עבודה עם רכיבים רגישים מסוגים אלה, מעלה את הצורך לייצר סביבות עבודה שונות, ברמות רגישות ומידור שונות.

קרא עוד »
קורס אקסל VBA

קורס אקסל VBA – מבנה ממשק עורך ה-VBA

כאמור, כל הפקודות הקיימות בתכנה הן מימוש של קוד בשפת תכנות. כך גם המאקרו שהוקלט מתורגם לקוד בשפת ה-VBA. ניתן לפתוח את עורך ה-VBA לצפות בקוד המאקרו, לערוך אותו ולכתוב קודים ליצירת פקודות חדשות לתכנה, ובכך להוסיף באופן מותאם אישית, על האפשרויות הקיימות בה.

קרא עוד »
קורס אקסל

קורס אקסל – מיון

כשאנו מפעילים את הפונקציות הפועלות על טווח נתונים, כגון – סכום, ממוצע, ספירה וכו', אנו יוצאים מנקודת הנחה שפונקציות אלו מחשבות את הנתונים – אך מה קורה במצב מסונן?

קרא עוד »
קורס אקסל

קורס אקסל – פונקציית SUBTOTAL

כשאנו מפעילים את הפונקציות הפועלות על טווח נתונים, כגון – סכום, ממוצע, ספירה וכו', אנו יוצאים מנקודת הנחה שפונקציות אלו מחשבות את הנתונים – אך מה קורה במצב מסונן?

קרא עוד »
קורס Teams

קורס Teams – צוותים של Teams

סוגי צוותים בהתאם לסוג המינוי והרישוי, יוצגו תכונות שונות בעת יצירת הצוותים. למשל, תהליך יצירת צוות עבור רישוי למוסד לימודי יציג אפשרויות שונות מתהליך יצירת

קרא עוד »
קורס אקסל

מערכים דינמיים – שינוי הקונספט באקסל ואיך הוא יכול לעזור לנו

כל מי שמכיר לעומק את ה- Excel יודע שהוא כאן בשביל להקל לנו על החיים. בין אם זה לעבודה אוטומטית ויעילה יותר ובין אם זה לחישובים ובניית נוסחאות.
בשנת 2018 מיקרוסופט הודיעה על שינוי קונספט באקסל: מערכים דינאמיים ונוסחאות מערך דינאמי. השינוי הזה מאפשר לנוסחאות להחזיר תוצאות מרובות לטווח של תאים בגליון העבודה על בסיס נוסחה אחת שהוזנה בתא אחד. התנהגות זו מכונה "Spilling" (לשפוך נתונים) והתוצאות מופיעות בטווח שנשפך לשאר התאים.

קרא עוד »
קורס Planner

קורס Planner 365 – פעילויות ב-Planner

סינון פעילויות (Filter) בתוכנית ניתן לסנן את הפעילויות לפי קטגוריות וקריטריונים רצויים, כגון: פעילויות לתאריך מסוים, לשבוע זה, לשבוע הבא, פעילויות לעובד מסוים, פעילויות עם

קרא עוד »
איך לעבור תהליך מיגרציה ל-365 בצורה נכונה

איך לעבור תהליך מיגרציה ל-365 בצורה נכונה

תהליך מיגרציה (מעבר לענן) מעולם ה- On-Prem לעולם ה- 365 הוא תמיד משמעותי לארגון ודורש המון חשיבה, תהליכי ניסוי והכנות.
כאשר אנו בכרמל הדרכה מבצעים פרויקטים כאלה עבור הלקוחות שלנו, אנחנו תמיד מנסים לכסות את כל העולמות וה"מוקשים" שבדרך. זאת, באמצעות כלים שיש למיקרוסופט להציע להתמודד תוך כדי התהליך ולאחר השלמתו.

קרא עוד »
Security 365

קורס Security 365 – אבטחת מידע עבור עובדים בארגון

הגורם האנושי מהווה חוליה חלשה משמעותית בהגנה ושמירה על אבטחת המידע של הארגון.
ארגונים רבים חוטאים ומשקיעים בכלים טכנולוגיים בלבד, שלבסוף עלולים להיכשל.
הדרכת מודעות אבטחת מידע לעובדים עוזרת בצמצום משטח התקיפה כנגד הגורם האנושי.

קרא עוד »
קורס Teams

קורס Teams – צוותים Teams

מהות העבודה עם צוותים עבודה בצוותים, בשיתוף משאבים מלא, היא מהות מערכת ה- Teams. לב המערכת מדבר על שיפור והגדלת יכולת המשתמשים לעבודה משותפת, בכל

קרא עוד »
קורס Azure

קורס Azure – מהי בינה מלאכותית גנרטיבית?

OpenAI הופכת את מודלי הבינה המלאכותית שלה לזמינים למפתחים כדי לבנות יישומי תוכנה רבי עוצמה, כגון ChatGPT. ישנן המון דוגמאות אחרות ליישומי OpenAI באתר OpenAI, החל מעשיות, כגון יצירת טקסט מקוד, ועד משעשעות גרידא, כגון המצאת סיפורים מפחידים.

קרא עוד »
קורס אקסל VBA

קורס אקסל VBA – התמצאות במבנה קוד המאקרו

כאמור, כל הפקודות הקיימות בתכנה הן מימוש של קוד בשפת תכנות. כך גם המאקרו שהוקלט מתורגם לקוד בשפת ה-VBA. ניתן לפתוח את עורך ה-VBA לצפות בקוד המאקרו, לערוך אותו ולכתוב קודים ליצירת פקודות חדשות לתכנה, ובכך להוסיף באופן מותאם אישית, על האפשרויות הקיימות בה.

קרא עוד »
Microsoft Lists ניהול נתונים עם

Microsoft Lists

בעוד כלים כמו Monday או ASANA ועוד מזנקים בתודעה ובשיח בשוק, Microsoft Lists עומד בליבת העשייה של כלים אלה – ולא מדברים עליו מספיק! 

קרא עוד »
Computer

קורס אקסל VBA – כדאי שתכירו את אקסל VBA (Visual Basic for Applications)

רובנו עובדים עם אקסל, אך לא בהכרח יודעים לנצל את המערכת הזאת כמו שצריך. עכשיו תוכלו ללמוד איך להפוך פעולות שלוקחות זמן רב – לאוטומטיות, ובכך להקל על עצמכם ולחסוך זמן יקר. אם אתם עובדים עם אקסל ומרגישים שאתם מבזבזים יותר מדי זמן על פעולות שבקלות יכולות להפוך לפקודות אוטומטיות, כדאי שתכירו את אקסל VBA (Visual Basic for Applications) – שפת תכנות המאפשרת לפתח פקודות מותאמות אישית והופכת את החיים באקסל להרבה יותר יעילים ונוחים.

קרא עוד »
קורס Power BI

קורס Power BI – מערכות BI

בינה עסקית באנגלית: Business Intelligence, בראשי תיבות BI, היא תחום בטכנולוגיית המידע העוסק בבניית מערכות העוזרות לארגון להפיק מידע משמעותי מבחינה עסקית מתוך מכלול הנתונים הנאספים על ידיו.

קרא עוד »

12.12.2023

19.12.2023

2 מפגשים

16:00 - 09:00
Power Apps Public Course2
דילוג לתוכן