קורסי Power BI

product

קורס Power BI

מידע הוא דבר קריטי בתהליך קבלת ההחלטות של כל ארגון. בעזרתו ניתן לקבל החלטות מושכלות המבוססות על נתונים ותחזיות. על כך לאף אחד אין ספק, אך בפועל העבודה עם מידע מעמידה בפני הארגון אתגרים שונים.

פלטפורמת Power BI של מיקרוסופט עושה לכם סדר במידע. היא מאפשרת לרכז, לנתח את המידע ולהציגו בצורה ברורה, ליישם תהליכי אוטומציה בניתוח המידע ולהפיק תובנות שעושות את ההבדל. וכל זה תוך חיסכון בכוח אדם.

לאור החשיבות הרבה של מידע ארגוני, כמויות המידע והצורך לרכז את כל המידע הארגוני בצורה מסודרת, המאפשרת הפקת תובנות חזקה וביצוע תחזיות – מיקרוסופט פיתחה עבורכם את פלטפורמת Power BI,  זהו כלי חזק וחשוב התומך בקבלת ההחלטות הארגוניות, ומסייע ביצירת יתרון תחרותי.

אך הבעיה היא אינה היכולות של הכלים הטכנולוגיים, הבעיה היא הקשיים בשימוש השוטף והקשיים בהטמעת הכלים בארגון. ללא הדרכה מתאימה, הארגון אינו מודע למלוא הפוטנציאל של המערכת ואינו יודע לממש אותו. וכאן אנו נכנסים לתמונה.

חברת כרמל הדרכה מסייעת לכם בהטמעת המערכת בארגון, החל מרמת המשתמש ועד לדרג הניהולי.

קורס Power BI מיקרוסופט

פלטפורמת Power BI מציעה לכם כלים רבים, אך המכשול העיקרי הוא הטמעת הפלטפורמה בארגון. יש צורך להדריך את העובדים על מנת שילמדו להשתמש בה בצורה הנכונה. רק כך תוכלו להפוך אותה לכלי יעיל, ולנצל בצורה מקסימלית את כל הכלים החזקים שניתן להפיק מהמערכת.

חברת כרמל הדרכה מציעה לכם תהליך הדרכה והטמעה ארגונית של המערכת. לנו יש את היכולת להעניק לכל ארגון, קטן או גדול, פתרון בהתאמה אישית. אנו בוחנים את הצרכים הארגוניים, ומציעים לכם הדרכה ופיתוחים לשימוש אופטימלי במערכת.

מערך ההדרכה שלנו מגיע עד לארגון. אנו יושבים מול בעלי התפקידים, בוחנים את הצרכים העסקיים, ומלמדים את הארגון איך לתעל את יכולות המערכת לטובת המטרות הארגוניות בצורה יעילה ופרודוקטיבית.

הטמעה נכונה של המערכת תסייע לשדרג את יכולות קבלת ההחלטות בארגון.

קורס Power BI אונליין / פרונטלי

חברת כרמל הדרכה מעניקה פתרון בהתאמה אישית לכל ארגון. הפתרון שלנו כולל קורס Power BI אונליין, לצד הדרכות פרונטליות במשרדי הארגון. התאמה אישית היא אינה רק סיסמא, אלא צורך אמיתי. איננו מעניקים ידע תיאורטי, אלא פרקטיקות לשימוש יום יומי על פי הצרכים הארגוניים והאתגרים איתם העסק מתמודד.

אנו מלווים אתכם בהטמעת המוצר בארגון והדרכות לגבי השימוש במערכת, מעמידים לרשותכם בנק שעות לצורך שירות ותמיכה בזמן אמת.

מתמודדים עם קשיים בניטור הביצועים? רוצים לדעת כיצד ניתן להפיק תובנות חזקות מהנתונים, ולהפוך אותן למדיניות ואסטרטגיה עסקית? בעזרת קורס Power BI  של כרמל הדרכה תוכלו לעשות זאת. אנו ניתן לכם את כל הכלים המעשיים להטמעה, שימוש ואינטגרציה עם המערכות הקיימות בארגון.

השאירו פרטים, ונשמח לספר לכם באופן אישי כיצד אנו יכולים לעזור לכם ברתימת הבינה העסקית לטובת הצלחתכם הכלכלית.