קורסי מיקרוסופט לארגונים – כרמל הדרכה

Microsoft Partner

קורסי Power BI

קורס Power BI

מידע הוא דבר קריטי בתהליך קבלת ההחלטות של כל ארגון. בעזרתו ניתן לקבל החלטות מושכלות המבוססות על נתונים ותחזיות. על כך לאף אחד אין ספק, אך בפועל העבודה עם מידע מעמידה בפני הארגון אתגרים שונים.

פלטפורמת Power BI של מיקרוסופט עושה לכם סדר במידע. היא מאפשרת לרכז, לנתח את המידע ולהציגו בצורה ברורה, ליישם תהליכי אוטומציה בניתוח המידע ולהפיק תובנות שעושות את ההבדל. וכל זה תוך חיסכון בכוח אדם.

לאור החשיבות הרבה של מידע ארגוני, כמויות המידע והצורך לרכז את כל המידע הארגוני בצורה מסודרת, המאפשרת הפקת תובנות חזקה וביצוע תחזיות – מיקרוסופט פיתחה עבורכם את פלטפורמת Power BI,  זהו כלי חזק וחשוב התומך בקבלת ההחלטות הארגוניות, ומסייע ביצירת יתרון תחרותי.

אך הבעיה היא אינה היכולות של הכלים הטכנולוגיים, הבעיה היא הקשיים בשימוש השוטף והקשיים בהטמעת הכלים בארגון. ללא הדרכה מתאימה, הארגון אינו מודע למלוא הפוטנציאל של המערכת ואינו יודע לממש אותו. וכאן אנו נכנסים לתמונה.

חברת כרמל הדרכה מסייעת לכם בהטמעת המערכת בארגון, החל מרמת המשתמש ועד לדרג הניהולי.

קורס Power BI מיקרוסופט

פלטפורמת Power BI מציעה לכם כלים רבים, אך המכשול העיקרי הוא הטמעת הפלטפורמה בארגון. יש צורך להדריך את העובדים על מנת שילמדו להשתמש בה בצורה הנכונה. רק כך תוכלו להפוך אותה לכלי יעיל, ולנצל בצורה מקסימלית את כל הכלים החזקים שניתן להפיק מהמערכת.

חברת כרמל הדרכה מציעה לכם תהליך הדרכה והטמעה ארגונית של המערכת. לנו יש את היכולת להעניק לכל ארגון, קטן או גדול, פתרון בהתאמה אישית. אנו בוחנים את הצרכים הארגוניים, ומציעים לכם הדרכה ופיתוחים לשימוש אופטימלי במערכת.

מערך ההדרכה שלנו מגיע עד לארגון. אנו יושבים מול בעלי התפקידים, בוחנים את הצרכים העסקיים, ומלמדים את הארגון איך לתעל את יכולות המערכת לטובת המטרות הארגוניות בצורה יעילה ופרודוקטיבית.

הטמעה נכונה של המערכת תסייע לשדרג את יכולות קבלת ההחלטות בארגון.

קורס Power BI אונליין / פרונטלי

חברת כרמל הדרכה מעניקה פתרון בהתאמה אישית לכל ארגון. הפתרון שלנו כולל קורס Power BI אונליין, לצד הדרכות פרונטליות במשרדי הארגון. התאמה אישית היא אינה רק סיסמא, אלא צורך אמיתי. איננו מעניקים ידע תיאורטי, אלא פרקטיקות לשימוש יום יומי על פי הצרכים הארגוניים והאתגרים איתם העסק מתמודד.

אנו מלווים אתכם בהטמעת המוצר בארגון והדרכות לגבי השימוש במערכת, מעמידים לרשותכם בנק שעות לצורך שירות ותמיכה בזמן אמת.

מתמודדים עם קשיים בניטור הביצועים? רוצים לדעת כיצד ניתן להפיק תובנות חזקות מהנתונים, ולהפוך אותן למדיניות ואסטרטגיה עסקית? בעזרת קורס Power BI  של כרמל הדרכה תוכלו לעשות זאת. אנו ניתן לכם את כל הכלים המעשיים להטמעה, שימוש ואינטגרציה עם המערכות הקיימות בארגון.

השאירו פרטים, ונשמח לספר לכם באופן אישי כיצד אנו יכולים לעזור לכם ברתימת הבינה העסקית לטובת הצלחתכם הכלכלית.

חברת Amdocs
חברת Amdocs
קרא עוד
אנו קבוצת אנליסטים בחברת Amdocs, ברצוננו להודות לחברת כרמל הדרכה על קורס Power BI מקצועי ומותאם אישית לצרכים שלנו, ובמיוחד לציין לטובה את הגמישות והיחס החיובי שקיבלנו מהמדריך ברק. מומלץ בחום!
חברת Pointer
חברת Pointer
קרא עוד
רוצה להמליץ על כרמל הדרכה על מקצועיות, שירותיות ומענה מהיר לכל בקשה שעלתה מהצד שלנו. חיפשנו חברה אשר יכולה להעביר קורס לעובדים בתחום POWER BI למשתמשי קצה, לאחר ששוחחתי עם מספר חברות הגעתי לאייל -שהיה סופר אדיב ונתן מענה לכל שאלה שעלתה לי לפני שסגרתי איתם, מודה היינו לא קלים להשגה אבל בסופו של דבר הצלחנו לארגן 2 סבבים של קורס Power BI. גם כשפחות התחברנו למרצה מסויים נתנו לנו מרצה אחר ואפילו צ'יפרו אותנו בעוד שיעור כדי לצמצם פער שנוצר מהחלפת המרצה. אז לסיכום מומלץ מאוד ומקצועי מאוד!
חברת כי"ל
חברת כי"ל
קרא עוד
לאחרונה סיימנו בכי"ל, כימקלים לישראל, קורס Power BI עם ברק. הקורס התקיים בצורה שירותית מקצועית ביותר. ברק הדריך את המשתתפים באופן יסודי ומקצועי תוך שילוב תרגולים של התוכן המקצועי שלנו. קיבלנו מענה לכל שאלה ובקשה. אני ממליצה על הקורס ויתרה מכך על המדריך התותח ברק. תודה רבה.
חברת NICE
חברת NICE
קרא עוד
תודה רבה לברק על 4 מפגשי הדרכה לעובדי נייס. מקצועי מאוד ומעשיר את הידע ב-Power BI!
חברת Get Fabric
חברת Get Fabric
קרא עוד
רצינו להודות לכרמל הדרכה ובמיוחד למרצה ברק על העברת קורס Power BI שהועבר בחברת Fabric. הקורס התקיים בצורה שירותית מקצועית ביותר. ברק העביר את הקורס שכלל 4 מפגשים באופן יסודי ומקצועי תוך סבלנות, מקצועיות ותרגול של שכלל גם חומרים מהעולם המקצועי שלנו. בהחלט ממליצים על הקורס וכמובן על המדריך ברק. תודה רבה
חברת EXTAL
חברת EXTAL
קרא עוד
קורס Power BI – קורס מעולה. למדנו המון, ברק המדריך היה סובלני והעביר את התכנים בצורה שוטפת ומהנה. מומלץ בחום
חברת Landa Corp
חברת Landa Corp
קרא עוד
Thank you, Barak, for a great Power BI course in Landa. The training was useful with lots of opportunities to ask questions and talk about real-life examples which all made for an enjoyable and informative course
קבוצת ידיעות אחרונות – YNET
קבוצת ידיעות אחרונות – YNET
קרא עוד
עברנו קורס Power BI בחברה. הקורס נתפר בדיוק לפי מה שרצינו עבר בצורה ברורה וחלקה על ידי ברק נהרי והיה מעולה. מומלץ מאד
ארגון הנוער העובד והלומד
ארגון הנוער העובד והלומד
קרא עוד
ההדרכה של ברק הייתה מאוד מעשירה, מדובר במדריך מעולה מלא בידע ובעל נכונות להעביר אותו. למדנו הרבה על ה power bi ועל האפשרויות שגלומות בו. היה מעולה.
רוזה שוילי
רוזה שוילי
קרא עוד
תודה רבה בשם עובדי עמותת "מסע ישראלי" אשר לקחו חלק בקורס למתקדמים- היה קורס מועיל, מקצועי, מלמד ומקצועי! חברת כרמל סיפקה לנו קורס ברמה מקצועית גבוהה - המדריך היה מקצועי, בעל ידע רב, קשוב ואכפתי כלפי משתתפי הקורס, ממליצה בחום לכולם !
משרד החקלאות
משרד החקלאות
קרא עוד
חברת כרמל העבירו במשרד החקלאות ופיתוח הכפר מספר קורסים בנושאי המחשוב השונים במהלך השנתיים האחרונות. כל הקורסים היו ברמה מקצועית גבוהה מאד, ענו על צרכי העובדים והותאמו לארגון. ממשובי העובדים עלה כי המדריך העביר את החומר המקצועי בצורה ברורה, ענה לשאלות העובדים ונתן יחס אישי לכל לומד, ניכרה רמת שביעות רצון גבוהה של המשתתפים. כל המשתתפים, ללא יוצא מן הכלל, ציינו את התרומה הרבה שהקורס העניק להם לביצוע תפקידם. אין לי ספק, כל ארגון שיעבוד עם חברת כרמל הדרכה יזכה לשירות מעולה ולרמה מקצועית לעובדיו ועל כך אני ממליצה בפה מלא.
חברת מוריה
חברת מוריה
קרא עוד
המדריך העביר אצלנו בחברת מוריה-החברה לפיתוח ירושלים בע"מ, מספר קורסים בתחומי יישומי המחשב במהלך השנים האחרונות. הקורסים הועברו לקבוצות עובדים שונות בחברה, החל מדרגים זוטרים ועד הנהלה בכירה. אמנון הגיע כמדריך מטעם חברת "כרמל הדרכה". ההתנהלות השוטפת מול חברת "כרמל הדרכה" הייתה מקצועית ועניינית, יוסי וכלל עובדי החברה הינם נותני שירות מן המעלה הראשונה, זמינים לכל בקשה וגמישים לשינויים בעת הצורך. ניכר כי הם עושים מאמץ להבין ולענות על צרכי החברה ולהתאים את עצמם. בכל אחד מהקורסים ניכרה השקעתו הרבה של אמנון, הן בהעברת החומרים בצורה בהירה וברורה, והן בהתאמת התכנים לקבוצה שמולו ולקצב ההתקדמות שלה. לכל קורס אמנון הגיע מוכן ועם עזרי הדרכה מגוונים ועשירים שהפכו את הקורס לאטרקטיבי ומקצועי. בהתאם לצורך הוא גם ידע לבצע שינויים תוך כדי תנועה על מנת שהקורס יעבור בהצלחה. לאחר הקורסים ביצענו משוב עובדים בתוך החברה ובכל אחד מהמשובים אמנון קטף תשבחות רבות. הוא מנחה בחסד, מקצועי בתחומו, נגיש וזמין למשתתפי הקורס גם לאחר שעות ההדרכה הפורמליות, ובעיקר אדם שתענוג גדול לעבוד איתו. לא בכדי ביקשנו דווקא אותו לקורסים נוספים בחברה. כל מי שיעבור הדרכה על ידו ירוויח מדריך מצוין ותכני הדרכה עשירים.
אגד
אגד
קרא עוד
אנחנו באגד עובדים באופן קבוע כבר שנים רבות עם חברת כרמל שירותי הדרכה בתחומים שונים. ברצוני להמליץ בחום על מקצועיות המדריכים, שליטה מלאה בחומר, התאמת החומר לפי רמת הכיתה, שירות אדיב וסבלני, התאמת הדרכות לפי אוכלוסייה גמישות ושינוי זמני הדרכות במקרה הצורך.
עמותת מסע ישראלי
עמותת מסע ישראלי
קרא עוד
תודה רבה בשם עובדי עמותת "מסע ישראלי" אשר לקחו חלק בקורס למתקדמים- היה קורס מועיל, מקצועי, מלמד ומקצועי! חברת כרמל סיפקה לנו קורס ברמה מקצועית גבוהה - המדריך היה מקצועי, בעל ידע רב, קשוב ואכפתי כלפי משתתפי הקורס, ממליצה בחום לכולם.
מיכל אוטסיס
קרא עוד
באופן מפתיע היה קורס מרתק (עד כמה אקסל יכול להיות מרתק :))! ממש נוצרה תחושה ללמוד עוד. כל זה כמובן הודות למרצה מבריק ושנון. מומלץ בחום.
ליאור בן דוד
קרא עוד
אני השתמשתי בשרות של כרמל הדרכה להדרכת צוותי תמיכה בארגון. המדריכים של כרמל היו מקצועיים גם בתחום התוכן וגם בשיטות ההוראה, התכנים הותאמו לצרכים שלנו, ההתנהלות היתה מסודרת, איש הקשר היה תמיד זמין, ושביעות הרצון של המשתתפים היתה גבוהה בכל הקורסים. מומלץ!!!
מאיה בן שמחון
קרא עוד
הדרכה מקצועית מאוד למדתי המון!! ממליצה בחום על כרמל הדרכות . אין ספק שאקח בעתיד הדרכות נוספות
ליאור בן דוד
קרא עוד
הקורס תורם המון ידע.נדרש לתת יותר זמן תרגול. המרצה מדהים מסביר לאט וברור, מקשיב לכל שאלה ומביא מספר פתרונות
דיקלה ה.
קרא עוד
חווית לימוד ממש טובה, מדריך שהסביר מעולה החומר היה מובן והתרגול מדוייק ומלמד מומלץ בחום
חוה זלצמן
קרא עוד
אדיב, נעים, מרצה בסבלנות, מקצועי מאוד
מור עמר
קרא עוד
חוויה טובה לימדה מועילה ותודה רבה למארגני הקורס והאחראים המקסימים כולל אמנון המדריך התותח
עוזי עדיקה
קרא עוד
אמנון תותח על מקצועי ומנגיש את הידע בצורה פשוטה ומדויקת
סער רצון
קרא עוד
מקצוענים, שירות אדיב. ממליץ בחום
צור לוי
קרא עוד
חברת הדרכה בין הטובות בארץ
ערן להט
קרא עוד
מעולים!!!
ענת לנדא
קרא עוד
קורס מעולה! מאוד מומלץ
ציפי יהודאי
קרא עוד
שלום, המדריך מעולה ומקסים יורד לפרטים וממש מעניין את השיעור.
מיטל אשר
קרא עוד
קורס מעולה. הועבר על ידי המדריך עידו. ניכרת מקצועיות ברמה גבוהה. מומלץ ביותר
Previous
הבא

למה לבחור בכרמל הדרכה?

אנחנו מציעים פתרונות איכותיים להדרכות מקצועיות שחוסכות לכם זמן ומשאבים, ומספקים לכם את הכלים לקחת את כישורי האקסל שלכם עוד צעד קדימה!

מרצים מובילים

בעלי ניסיון הדרכתי ומעשי עשיר

מגיעים אליכם

אתם קובעים את מיקום הקורס והמועד

תאוריה ותרגול

חומרי לימוד ומעבדות רשמיות של מיקרוסופט הזמינים בענן

תוכנית מותאמת

התאמה מלאה ואישית לדרישות ולצרכי הארגון

חברת כרמל הדרכה מספקת פתרונות הדרכה, הטמעה, ייעוץ וניהול פרוייקטים בתחום ה IT, ניהול מערכות מידע, פיתוח ואבטחת מידע.

בעולמות ההדרכה

הדרכות לארגונים החל מרמת משתמש ועד לרמת למנהל מערכות מידע, CIO, אנשי פיתוח, תשתיות IT, אנשי BI, אבטחת מידע, ניהול עולמות ענן Azure & Office 365.

קורסי יישומי מחשב Office, excel, Visio, Project, Teams, OneDrive ….

קורסים בהתאמה לצרכי הלקוח.

בתחום ההטמעה אנו עוסקים בניהול פרויקטים ארוכי טווח בעולמות ההדרכה, Change Management – הטמעה ואימוץ טכנולוגיות מתקדמות, החדרת טכנולוגיות חדשות לארגונים, בניית מערכי הדרכה והטמעה, Train The Trainer, העברת ידע לצוותי IT, Help Desk ומשאבי אנוש. 

כתיבת ספרות טכנית.

Carmel Training & Deployments
Carmel Training & Deployments

בעולמות הפרויקטים

 • ייעוץ – ייעוץ טכני ומקצועי עבור תהליכי שינוי והטמעת מערכות מידע בארגון כגון
  • מערכות ענן- Azure, 365
  • מערכות מחשוב On-Prem Infrastructure (שרתים ויישומים)
  • אבטחת מידע בענן ובסביבות מקומיות
 • אפיון ותכנון – אפיון פרויקטים הכוללים הטמעת מערכות בארגונים ובכלל זה, תכנון של דרכי ההשגה ומטרות הפרויקטים.
 • הטמעה – הטמעה של תהליכי השינוי עד להשגת היעדים כפי שאופיינו, החל מפתרונות ההדרכה וכלה בהטמעת מערכות בפועל בסביבה הארגונית הנרחבת.
 • פיתוח והטמעת פתרונות ענן ארגוניים
  • פיתוח ל Power BI
  • פיתוח ל Teams, Power Automate, Power Apps
 • שירותי תחזוקת IT – שירותי תמיכה לפתרונות ומערכות IT בארגונים בינוניים וגדולים.
 • רישוי למוצרי מיקרוסופט לרבות פלטפורמות הענן השונות

Microsoft Partner

חברת כרמל הדרכה הינה שותף הדרכה מורשה של מיקרוסופט, בעלת הסמכות להדריך על כל מוצרי מיקרוסופט

אולי יעניין אותך גם...

Microsoft Fabric

מכירים את מיקרוסופט FABRIC?

Microsoft Fabric היא פתרון אנליטי כולל- החל ממעבר נתונים ועד מדע נתונים, אנליטיקות בזמן אמת ואנליזה עסקית. הפלטפורמה מציעה מגוון רחב של שירותים, כולל הנדסת נתונים, ואינטגרציית נתונים, אנליזה והצגת נתונים כולם במקום אחד.

קרא עוד »
Microsoft Fabric

מה זה מיקרוסופט FABRIC?

Microsoft Fabric היא פתרון אנליטי כולל- החל ממעבר נתונים ועד מדע נתונים, אנליטיקות בזמן אמת ואנליזה עסקית. הפלטפורמה מציעה מגוון רחב של שירותים, כולל הנדסת נתונים, ואינטגרציית נתונים, אנליזה והצגת נתונים כולם במקום אחד.

קרא עוד »
קורס Power BI

קורס Power BI – הדמיות בדוחות POWER BI

ויזואליזציות (הידועות בתור ויזואליות בקיצור) מציגות תובנות שהתגלו בנתונים. דוח Power BI  עשוי לכלול עמוד בודד עם חזותית אחת או שהוא עשוי לכלול דפים מלאים ברכיבים חזותיים. בשירות Power BI, ניתן להצמיד תמונות חזותיות מדוחות למרכזי שליטה.

קרא עוד »
קורס Power Query

קורס Power BI – סוגי ויזואליזציה ב-Power BI

ויזואליזציות (הידועות בתור ויזואליות בקיצור) מציגות תובנות שהתגלו בנתונים. דוח Power BI  עשוי לכלול עמוד בודד עם חזותית אחת או שהוא עשוי לכלול דפים מלאים ברכיבים חזותיים. בשירות Power BI, ניתן להצמיד תמונות חזותיות מדוחות למרכזי שליטה.

קרא עוד »
קורס Power BI

קורס Power BI – פונקציות

 QuickQuiz מה מפנה תמיד לפונקציה? האם נוסחה יכולה להכיל יותר מפונקציה אחת? איזו קטגוריה של פונקציות היית משתמשת לשרשור שתי מחרוזות טקסט למחרוזת אחת? תשובות

קרא עוד »
קורס Power BI

קורס Power BI – משאבי DAX

לאחר שהבנת את המושגים החשובים ביותר ב- DAX באפשרותך להתחיל ליצור נוסחאות DAX עבור עמודות מחושבות ומידות בעצמך. DAX אכן יכול להיות מעט מסובך ללמוד,

קרא עוד »
קורס Power BI

קורס Power BI – תחביר

בינה עסקית באנגלית: Business Intelligence, בראשי תיבות BI, היא תחום בטכנולוגיית המידע העוסק בבניית מערכות העוזרות לארגון להפיק מידע משמעותי מבחינה עסקית מתוך מכלול הנתונים הנאספים על ידיו.

קרא עוד »
product

מתחיל ב-08.09.2024

4 מפגשים

16:00 - 09:00
Power BI
דילוג לתוכן