קורסי מיקרוסופט לארגונים – כרמל הדרכה

Microsoft Partner
Microsoft Excel

קורס אקסל מקצוענים וכלכלנים

CTR-003

בעוד כולנו מכירים את יישום אקסל, בפועל רובנו עושים בו שימוש מוגבל ורואים בו כלי להכנת טבלאות. אך מנגד, יש גם את אלו הנדרשים לפעולות חישוב מתקדמות.

הסבר קצר על קורס אקסל מקצוענים וכלכלנים

מיועד עבור משתמשי אקסל מנוסים, אשר עובדים על בסיס נתונים, ורוצים ניתוח נתונים מתקדם, מיונים וסינונים מתקדמים ועל פי נוסחה. מעבר לנוסחאות – ההצלחה בנושא זה מגיעה ע"י שינוי צורת החשיבה והבנת המושג: "בסיסי נתונים". שינוי החשיבה מאפשר עבודה באקסל בצורה נכונה ומסודרת כדי להגיע למידע הנדרש תוך מינימום זמן, ע"י שימוש מושכל בכל הפקודות היעילות ברצועות הכלים אשר בסרגל הכרטיסיות
כרמל הדרכה מאפשרת לכלכלנים ולמשתמשי אקסל מנוסים מאוד – שלוש חבילות מותאמות
לאלו שרוצים למקסם את הידע בפונקציות המתקדמות ובכלים המתקדמים ביותר – דרך שימוש בתוספות אקסל או תוספות com. בשימוש בנוסחאות המערך הדינאמי – ליצירת מענה ע"י נוסחה של כל הנתונים בפעימה אחת, או בנוסחאות שליפה מתקדמות. נוסחאות מתמטיות, סטטיסטיות, כלכליות, נוסחאות טקסט, תאריכים, ועוד.

דרישות קדם

 • משתמשי אקסל באופן מקצועי

מיועד עבור

 • משתמשי אקסל מנוסים מאוד אשר עובדים ובונים פונקציות מתקדמות ורוצים למקסם את הידע – בכלים המתקדמים ביותר – בשימוש בכלי ה solver ונוסחאות המערך, בנוסחאות שליפה מתקדמות, ובטבלאות ציר. להכיר את פקודות המאקרו וכן להתקדם להכיר ולבנות נוסחאות מתמטיות, סטטיסטיות, כלכליות, נוסחאות טקסט, תאריכים ועוד.

בסיום קורס אקסל מקצוענים וכלכלנים המשתמשים ידעו

 • להפעיל נוסחאות מערך – ליצירת מענה ע"י נוסחה של הכל הנתונים בפעימה אחת.
 • להשתמש בכלי ה–solver לפתרון בעיות מילוליות, ובעלי משתנים שונים.
 • ליצור מנהל תרחישים לקבלת דו"ח מסכם לתרחישים שונים בארגון.
 • לבנות טבלת נתונים בכלי ניתוח "מה אם" ליצירת שיווי משקל בנתונים.
 • בסיום הקורס צורת החשיבה והבנת המושג: "בסיסי נתונים" יאפשרו עבודה בצורה מסודרת באקסל כדי להגיע למידע הנדרש תוך מינימום זמן ושימוש נכון בכל הפקודות היעילות ברצועות הכלים אשר בסרגל הכרטיסיות.
נורית קמינסקי
נורית קמינסקי
קרא עוד
תודה רבה לצוות הנפלא בכרמל הדרכה, בשמי ובשם המחלקה הכלכלית בחברתינו. נהננו מקורס אקסל מתקדמים אשר הותאם באופן אישי ומדוייק לצרכי המשתתפים ורמת הידע שלהם. חשוב לציין כי הותאם סיליבוס מיוחד לאור רמת הידע הגבוהה של המשתתפים עוד לפני תחילת הקורס. התכנים הועברו בצורה מקצועית ויסודית על ידי מדריך נהדר, קשוב ואיכפתי. נהננו ללמוד אתכם.
רוזה שוילי
רוזה שוילי
קרא עוד
תודה רבה בשם עובדי עמותת "מסע ישראלי" אשר לקחו חלק בקורס למתקדמים- היה קורס מועיל, מקצועי, מלמד ומקצועי! חברת כרמל סיפקה לנו קורס ברמה מקצועית גבוהה - המדריך היה מקצועי, בעל ידע רב, קשוב ואכפתי כלפי משתתפי הקורס, ממליצה בחום לכולם !
קרן קול
קרן קול
קרא עוד
לכבוד כרמל הדרכה, אייל שרם וצוות המדריכים רצינו להודות על עבודה מקצועית ואיכותית בקורסים שהתקיימו באגד ( אקסל בסיסי, אקסל מתקדם וPowerPoint ). חשוב לי לציין כי הפידבקים שקיבלנו מכל המשתתפים היו מעולים, הם ציינו את המקצועיות, הגמישות והיחס האישי אשר קיבלו במהלך ההדרכה. שיתוף הפעולה המלא עם מחלקת הדרכה ופיתוח ארגוני באגד תרם רבות לדיוק התכנים והכנת המשתתפים לפני ותוך כדי ההדרכה. תמיד הייתם נכונים לשינויים קשובים לצרכים ולנקודות שהעלנו לאורך מחזורי הקורסים. שוב תודה רבה ואין לנו ספק שנמשיך לעבוד ביחד
אורלי כהן
אורלי כהן
קרא עוד
ברצוני להודות לכרמל הדרכה על קורס אקסל למתקדמים שסיימנו היום דרך חברת אגד. הקורס היה מעשיר וזה כמובן הודות למדריך הקורס, שהפגין בקיעות יוצאת דופן והוא לגמרי העניק לנו חוויה לימודית מן המעלה הראשונה, תכני הקורס הועברו ונלמדו באופן מקצועי ויוצא מן הכלל הסבריו נעשו בסבלנות יתרה וביחס אישי לכל משתתפי הקורס כאילו ההדרכה הינה פרטנית. עידו העניק לנו ידע נרחב בתחום אקסל וגם ובנוסף "על הדרך" עוד טיפים ועצות לעבודה נכונה יותר עם תוכנת חלונות ותוכנות אופיס נוספות. בסיום הקורס התחושה שלי הייתה כי קבלנו מגוון רב מאוד של כלים לעבודה עם אקסל שללא הקורס לא הייתי לומדת אותם ושהם יכולים מאוד להתאים לאופי העבודה שלי בחברת אגד, לחא כל צל של ספק הקורס אכן ענה על ציפיותיו!! בברכת תודה רבה והמשך עשייה פוריה ומוצלחת בעתיד
שירה דריי
שירה דריי
קרא עוד
סיימנו היום הדרכת אקסל לחשבים מטעם כרמל הדרכה. אנו עובדות במחלקת ספקים באגד אקסל הוא אחד הכלים הכי חשובים במחלקה שלנו. המדריך היה מעולה והעביר את החומר בצורה סבלנית ומרתקת! חווית הלמידה היתה מהנה ואפילו כיפית!
הדר מליק אהרון
הדר מליק אהרון
קרא עוד
חברה אמינה, שירותית ומקצועית מאוד! קורס אקסל מתקדמים עבר בהצלחה ובשביעות רצון גבוהה מצד העובדים. ממליצה בחום!!
משרד החקלאות
משרד החקלאות
קרא עוד
חברת כרמל העבירו במשרד החקלאות ופיתוח הכפר מספר קורסים בנושאי המחשוב השונים במהלך השנתיים האחרונות. כל הקורסים היו ברמה מקצועית גבוהה מאד, ענו על צרכי העובדים והותאמו לארגון. ממשובי העובדים עלה כי המדריך העביר את החומר המקצועי בצורה ברורה, ענה לשאלות העובדים ונתן יחס אישי לכל לומד, ניכרה רמת שביעות רצון גבוהה של המשתתפים. כל המשתתפים, ללא יוצא מן הכלל, ציינו את התרומה הרבה שהקורס העניק להם לביצוע תפקידם. אין לי ספק, כל ארגון שיעבוד עם חברת כרמל הדרכה יזכה לשירות מעולה ולרמה מקצועית לעובדיו ועל כך אני ממליצה בפה מלא.
חברת מוריה
חברת מוריה
קרא עוד
המדריך העביר אצלנו בחברת מוריה-החברה לפיתוח ירושלים בע"מ, מספר קורסים בתחומי יישומי המחשב במהלך השנים האחרונות. הקורסים הועברו לקבוצות עובדים שונות בחברה, החל מדרגים זוטרים ועד הנהלה בכירה. אמנון הגיע כמדריך מטעם חברת "כרמל הדרכה". ההתנהלות השוטפת מול חברת "כרמל הדרכה" הייתה מקצועית ועניינית, יוסי וכלל עובדי החברה הינם נותני שירות מן המעלה הראשונה, זמינים לכל בקשה וגמישים לשינויים בעת הצורך. ניכר כי הם עושים מאמץ להבין ולענות על צרכי החברה ולהתאים את עצמם. בכל אחד מהקורסים ניכרה השקעתו הרבה של אמנון, הן בהעברת החומרים בצורה בהירה וברורה, והן בהתאמת התכנים לקבוצה שמולו ולקצב ההתקדמות שלה. לכל קורס אמנון הגיע מוכן ועם עזרי הדרכה מגוונים ועשירים שהפכו את הקורס לאטרקטיבי ומקצועי. בהתאם לצורך הוא גם ידע לבצע שינויים תוך כדי תנועה על מנת שהקורס יעבור בהצלחה. לאחר הקורסים ביצענו משוב עובדים בתוך החברה ובכל אחד מהמשובים אמנון קטף תשבחות רבות. הוא מנחה בחסד, מקצועי בתחומו, נגיש וזמין למשתתפי הקורס גם לאחר שעות ההדרכה הפורמליות, ובעיקר אדם שתענוג גדול לעבוד איתו. לא בכדי ביקשנו דווקא אותו לקורסים נוספים בחברה. כל מי שיעבור הדרכה על ידו ירוויח מדריך מצוין ותכני הדרכה עשירים.
אגד
אגד
קרא עוד
אנחנו באגד עובדים באופן קבוע כבר שנים רבות עם חברת כרמל שירותי הדרכה בתחומים שונים. ברצוני להמליץ בחום על מקצועיות המדריכים, שליטה מלאה בחומר, התאמת החומר לפי רמת הכיתה, שירות אדיב וסבלני, התאמת הדרכות לפי אוכלוסייה גמישות ושינוי זמני הדרכות במקרה הצורך.
ICL
ICL
קרא עוד
אייל שלום, ברצוני להביע את הערכתי ושביעות רצוני מלימודי קורס אקסל למתקדמים שהעברתם בחברתנו. השיעורים עברו בצורה ברורה, שוטפת ולא עמוסה. המרצה היה מאוד שירותי ומקצועי ונתן דגש גדול על תרגול מעשי והתאמת נושאי הלימוד לצרכי העובדים. אני רוצה להוקיר תודה על המוצר המוגמר אשר מהווה אבן שואבת לאיכות וקידום עובדי חברתנו בידיעותיהם ושיפור תהליכי העבודה. בעקבות הצלחת הקורס, ברצוננו לתאם קורס נוסף לקבוצה נוספת של עובדי החברה. המשיכו בעשייה המוצלחת!
מקורות
מקורות
קרא עוד
ברצוננו להודות לכם ולשני המרצים על הליווי, ההכוונה והשירות המקצועי במהלך קורסי אקסל שהתקיימו אצלנו בארגון. יש לציין כי המרצים העבירו את החומר הנלמד באופן ענייני, מקצועי ועם המון סבלנות, תוך התחשבות תמידית בקצב הלמידה בכיתה. העובדים ציינו מספר פעמים, הן במהלך הקורס והן בסיומו, כמה הם נהנו ולמדו ואף היו מעוניינים בקורסים נוספים בעולם האופיס עם אותם המרצים. אנו נשמח להמשיך לעבוד איתכם גם בעתיד וממליצים עליכם בחום לכל מי שמחפש ספק מקצועי, אמין ושירותי בתחום.
עמותת מסע ישראלי
עמותת מסע ישראלי
קרא עוד
תודה רבה בשם עובדי עמותת "מסע ישראלי" אשר לקחו חלק בקורס למתקדמים- היה קורס מועיל, מקצועי, מלמד ומקצועי! חברת כרמל סיפקה לנו קורס ברמה מקצועית גבוהה - המדריך היה מקצועי, בעל ידע רב, קשוב ואכפתי כלפי משתתפי הקורס, ממליצה בחום לכולם.
מיכל אוטסיס
קרא עוד
באופן מפתיע היה קורס מרתק (עד כמה אקסל יכול להיות מרתק :))! ממש נוצרה תחושה ללמוד עוד. כל זה כמובן הודות למרצה מבריק ושנון. מומלץ בחום.
חגית נגוסה
קרא עוד
במרכז צעירים קריית מלאכי נפתח קורס אקסל למתחילים עם 11 צעירים.ות תושבי העיר. משתתפי הקורס נתנו פידבקים חיוביים על המרצה: "עידו מלמד בצורה מעניינת, רואים שהוא מקצועי ". "וואייי הוא בין המרצים הכי טובים שפגשתי ועשיתי המון קורסים".
ליאור בן דוד
קרא עוד
אני השתמשתי בשרות של כרמל הדרכה להדרכת צוותי תמיכה בארגון. המדריכים של כרמל היו מקצועיים גם בתחום התוכן וגם בשיטות ההוראה, התכנים הותאמו לצרכים שלנו, ההתנהלות היתה מסודרת, איש הקשר היה תמיד זמין, ושביעות הרצון של המשתתפים היתה גבוהה בכל הקורסים. מומלץ!!!
מאיה בן שמחון
קרא עוד
הדרכה מקצועית מאוד למדתי המון!! ממליצה בחום על כרמל הדרכות . אין ספק שאקח בעתיד הדרכות נוספות
ליאור בן דוד
קרא עוד
הקורס תורם המון ידע.נדרש לתת יותר זמן תרגול. המרצה מדהים מסביר לאט וברור, מקשיב לכל שאלה ומביא מספר פתרונות
דיקלה ה.
קרא עוד
חווית לימוד ממש טובה, מדריך שהסביר מעולה החומר היה מובן והתרגול מדוייק ומלמד מומלץ בחום
חוה זלצמן
קרא עוד
אדיב, נעים, מרצה בסבלנות, מקצועי מאוד
מור עמר
קרא עוד
חוויה טובה לימדה מועילה ותודה רבה למארגני הקורס והאחראים המקסימים כולל אמנון המדריך התותח
עוזי עדיקה
קרא עוד
אמנון תותח על מקצועי ומנגיש את הידע בצורה פשוטה ומדויקת
סער רצון
קרא עוד
מקצוענים, שירות אדיב. ממליץ בחום
צור לוי
קרא עוד
חברת הדרכה בין הטובות בארץ
צור לוי
קרא עוד
חברת הדרכה בין הטובות בארץ
ערן להט
קרא עוד
מעולים!!!
ענת לנדא
קרא עוד
קורס מעולה! מאוד מומלץ
ציפי יהודאי
קרא עוד
שלום, המדריך מעולה ומקסים יורד לפרטים וממש מעניין את השיעור.
מיטל אשר
קרא עוד
קורס מעולה. הועבר על ידי המדריך עידו. ניכרת מקצועיות ברמה גבוהה. מומלץ ביותר
Previous
הבא

בעוד כולנו מכירים את יישום אקסל, בפועל רובנו עושים בו שימוש מוגבל ורואים בו כלי להכנת טבלאות. אך מנגד, יש גם את אלו הנדרשים לפעולות חישוב מתקדמות.

רמות של קורס אקסל

קיימות רמות שונות של קורס אקסל, המתאימות לרמות שונות של משתמשים:

קורס אקסל למתחילים – קורס זה מתאים למי שאין לו ידע קודם באקסל. הקורס מעניק את היסודות לשימוש בגיליון האלקטרוני למגוון יישומים משרדיים.

קורס אקסל מתקדמים – מתאים עבור מי שיש לו ידע בסיסי, אך רוצה לרכוש כלים חדשים ולשפר את היכולות האישיות. הקורס מתאים למי שעושה שימוש קבוע באקסל. בעזרתו תוכלו ללמוד דברים חדשים, ולשפר את היעילות בעבודה. בנוסף, מתאים גם עבור מי שמשתמש באקסל ככלי עבודה יומיומי, בין עם לצרכי העבודה ובין עם בניהול תקציבים ברמה האישית באופן שוטף – תקציבים כגון משכנתא, ניהול משק בית וכיו"ב.

קורס אקסל מקצוענים – קורס זה בנוי עבור משתמשי אקסל מנוסים מאוד אשר עובדים ובונים פונקציות מתקדמות ורוצים למקסם את הידע – בכלים המתקדמים ביותר – בשימוש בכלי ה solver ונוסחאות המערך, בנוסחאות שליפה מתקדמות, ובטבלאות ציר. להכיר את פקודות המאקרו וכן להתקדם להכיר ולבנות נוסחאות מתמטיות, סטטיסטיות, כלכליות, נוסחאות טקסט, תאריכים ועוד.

קורס אקסל לכלכלנים – קורס זה נועד לתת מענה לצרכים המיוחדים של כלכלנים ואנליסטים. זהו קורס ברמה הגבוהה ביותר הנוגע גם לשימוש בתוספות כגון Analysis ToolPak, Solver Add-in, סינונים על פי נוסחה ועוד.

קורס אקסל VBA – קורס זה מיועד למשתמשי אקסל העוסקים בפיתוח. בעזרתו תוכלו ללמוד להשתמש בכלי ה-VBA על מנת ליצור פקודות חדשות ולבנות תהליכי אוטומציה עבור הארגון.

קורס סופר אקסל 365 – קורס זה מיועד עבור משתמשי אקסל אשר רוצים לקחת את היכולות שלהם לרמה הבאה, וללמוד את מלוא הפוטנציאל של אקסל. קורס סופר אקסל יהפוך אתכם למומחים לעיבוד וניתוח מידע בעזרת אקסל. הקורס מכסה מגוון רחב של נושאים בצורה מעמיקה ורחבה, נושאים שהם מעבר לשימושים של המשתמש הממוצע. ולכן קורס זה אינו מתאים לכל אחד, הוא פונה למשתמשים מתקדמים.

אינכם בטוחים איזה קורס מתאים עבור הצרכים שלכם? אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל ייעוץ חינם.

קורס אקסל פרונטלי או אונליין – איך מתאים לך ללמוד?

 • אתם קובעים את מיקום הקורס והמועד ואנחנו נדאג להגיע אליכם (קורס פרונטלי)
 • קורס אונליין בממשק Teams – במועד המתאים לכם

קורס אקסל מומלץ

אקסל הוא כלי חזק מאוד. יש לו יכולות רבות ובהתאם לכך הוא יכול להתאים למגוון מטרות – מיישומים פשוטים של ניהול המשרד והפקת דוחות, ועד רמות מתקדמות של אקסל לכלכלנים ואנליסטים.

כאשר מחפשים קורס אקסל, חשוב להתאים את הקורס לצרכים הארגוניים ובעלי התפקידים שבו. ישנן פונקציות בסיסיות שכל עובד בארגון צריך להכיר, אך ישנן פונקציות מתקדמות שאינן רלוונטיות עבור המשתמש הממוצע שאינו לדוגמא אנליסט, כלכלן, סטטיסטיקאי, או רו"ח.

קורס אקסל אפקטיבי הוא קורס הבוחן את הצרכים של המשתמשים, ומעניק להם כלים מעשיים העונים על הצרכים הארגוניים והעבודה היומיומית.

קורס בצפון, במרכז, דרום וירושלים

חברת כרמל הדרכה מציעה פתרונות הדרכת בהתאמה אישית. אנו מבצעים מבחני מיפוי רמה, כמו גם בחינת הצרכים הארגוניים, על מנת להתאים עבורכם את הקורס הנכון. אנו שמים דגש על התאמה אישית לצרכים הארגונים, כולל גם אפשרויות הדרכה פרונטלית/אונליין, סדנאות ממוקדות או קורסים מקיפים. אנו מספקים לכם חוברות הדרכה וליווי מלא.

מדריך אקסל

למדריכי אקסל נוספים – לחצו כאן

מערכים דינאמיים - XLOOKUP

חתירה למטרה

פקודות אוטומטיות תלויות אירועים

Switch-Rank

Power Maps

מערכים דינאמיים א

מערכים דינאמיים ב

מערכים דינאמיים ג - בחירה מרשימה נפתחת ממוקדת חיפוש

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

למה לבחור בכרמל הדרכה?

אנחנו מציעים פתרונות איכותיים להדרכות מקצועיות שחוסכות לכם זמן ומשאבים, ומספקים לכם את הכלים לקחת את כישורי האקסל שלכם עוד צעד קדימה!

מרצים מובילים

בעלי ניסיון הדרכתי ומעשי עשיר

מגיעים אליכם

אתם קובעים את מיקום הקורס והמועד

תאוריה ותרגול

חומרי לימוד ומעבדות רשמיות של מיקרוסופט הזמינים בענן

תוכנית מותאמת

התאמה מלאה ואישית לדרישות ולצרכי הארגון

חברת כרמל הדרכה מספקת פתרונות הדרכה, הטמעה, ייעוץ וניהול פרוייקטים בתחום ה IT, ניהול מערכות מידע, פיתוח ואבטחת מידע.

בעולמות ההדרכה

הדרכות לארגונים החל מרמת משתמש ועד לרמת למנהל מערכות מידע, CIO, אנשי פיתוח, תשתיות IT, אנשי BI, אבטחת מידע, ניהול עולמות ענן Azure & Office 365.

קורסי יישומי מחשב Office, excel, Visio, Project, Teams, OneDrive ….

קורסים בהתאמה לצרכי הלקוח.

בתחום ההטמעה אנו עוסקים בניהול פרויקטים ארוכי טווח בעולמות ההדרכה, Change Management – הטמעה ואימוץ טכנולוגיות מתקדמות, החדרת טכנולוגיות חדשות לארגונים, בניית מערכי הדרכה והטמעה, Train The Trainer, העברת ידע לצוותי IT, Help Desk ומשאבי אנוש. 

כתיבת ספרות טכנית.

Carmel Training & Deployments
Carmel Training & Deployments

בעולמות הפרויקטים

 • ייעוץ – ייעוץ טכני ומקצועי עבור תהליכי שינוי והטמעת מערכות מידע בארגון כגון
  • מערכות ענן- Azure, 365
  • מערכות מחשוב On-Prem Infrastructure (שרתים ויישומים)
  • אבטחת מידע בענן ובסביבות מקומיות
 • אפיון ותכנון – אפיון פרויקטים הכוללים הטמעת מערכות בארגונים ובכלל זה, תכנון של דרכי ההשגה ומטרות הפרויקטים.
 • הטמעה – הטמעה של תהליכי השינוי עד להשגת היעדים כפי שאופיינו, החל מפתרונות ההדרכה וכלה בהטמעת מערכות בפועל בסביבה הארגונית הנרחבת.
 • פיתוח והטמעת פתרונות ענן ארגוניים
  • פיתוח ל Power BI
  • פיתוח ל Teams, Power Automate, Power Apps
 • שירותי תחזוקת IT – שירותי תמיכה לפתרונות ומערכות IT בארגונים בינוניים וגדולים.
 • רישוי למוצרי מיקרוסופט לרבות פלטפורמות הענן השונות

Microsoft Partner

חברת כרמל הדרכה הינה שותף הדרכה מורשה של מיקרוסופט, בעלת הסמכות להדריך על כל מוצרי מיקרוסופט

אולי יעניין אותך גם...

איך לעבור תהליך מיגרציה ל-365 בצורה נכונה

איך לעבור תהליך מיגרציה ל-365 בצורה נכונה

תהליך מיגרציה (מעבר לענן) מעולם ה- On-Prem לעולם ה- 365 הוא תמיד משמעותי לארגון ודורש המון חשיבה, תהליכי ניסוי והכנות.
כאשר אנו בכרמל הדרכה מבצעים פרויקטים כאלה עבור הלקוחות שלנו, אנחנו תמיד מנסים לכסות את כל העולמות וה"מוקשים" שבדרך. זאת, באמצעות כלים שיש למיקרוסופט להציע להתמודד תוך כדי התהליך ולאחר השלמתו.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Sites

גוגל אתרים – Google Sites הינו יישום (חינמי כמובן), המאפשר לאדם או לחברה להקים אתר אינטרנט – מבלי להשקיע כסף בבניית דומיין (שם מתחם, נועד לייצג את כתובת האתר, כך שעל ידי הזנתו בשורת הכתובת בדפדפן, נגיע לדף האינטרנט הנכון), אלא להשתמש בשרתים של גוגל ליצירת קישור לשיתוף אנשים אחרים.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Font

יישום נחמד נוסף שכדאי להכיר זהו יישום הגופנים של גוגל, (הפונטים). גופן, כפי שאנו מכירים היטב בכל פלטפורמה בה אנו כותבים במחשב – היא למעשה הצורה והמבנה של הכתב.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Earth

גוגל אתרים – Google Sites הינו יישום (חינמי כמובן), המאפשר לאדם או לחברה להקים אתר אינטרנט – מבלי להשקיע כסף בבניית דומיין (שם מתחם, נועד לייצג את כתובת האתר, כך שעל ידי הזנתו בשורת הכתובת בדפדפן, נגיע לדף האינטרנט הנכון), אלא להשתמש בשרתים של גוגל ליצירת קישור לשיתוף אנשים אחרים.

קרא עוד »

מתחיל ב-08.09.2024

4 מפגשים

16:00 - 09:00
Power BI
דילוג לתוכן