קורסי מיקרוסופט לארגונים – כרמל הדרכה

Microsoft Partner

קורס גוגל – Google Sites

תוכן עניינים

גוגל אתרים - Google Sites הינו יישום (חינמי כמובן), המאפשר לאדם או לחברה להקים אתר אינטרנט – מבלי להשקיע כסף בבניית דומיין (שם מתחם, נועד לייצג את כתובת האתר, כך שעל ידי הזנתו בשורת הכתובת בדפדפן, נגיע לדף האינטרנט הנכון), אלא להשתמש בשרתים של גוגל ליצירת קישור לשיתוף אנשים אחרים.

גוגל מזמינה את המשתמשים שלה להשתמש ביישום זה, ופעם הראשונה שנכנסים ליישום נכתב:  "Effortlessly create beautiful sites for your team, project or event"

(בתרגום חופשי: צרו ללא מאמץ אתרים יפים עבור הצוות, הפרויקט או האירוע שלכם).

Google Sites שינה לאחרונה את פניו – כך שכיום לחיצה על הקישור תביא אותנו לתצורה החדשה, מי שעדיין מעוניין לעבוד לפי הצורה הישנה, מוזמן להיכנס לכתובת זו: https://sites.google.com/site/?usp=sites_home&pli=1

כשנרצה ליצור אתר חדש, גוגל יציע לנו את 2 האפשרויות:

ניתן לראות שגם כאן ניתן להיכנס ישירות לגרסה החדשה.

* בשלב הבא נתבקש לבחור תבנית – כיצד אנו רוצים שיראה האתר, ניתן לפתוח גלריה המכילה כמות רבה של סגנונות, וניתן לבנות עצמאית תבנית.

** בשלב שלאחר מכן, נתבקש לתת שם לאתר, ולאחר מכן לבחור לו מיקום. (זה למעשה תהיה הכתובת שלו, הלינק לשיתוף עבור כלל המשתמשים – המשותפים).

ולבסוף נתבקש לבחור עיצוב מבין כ 50 עיצובים.

בגרסה החדשה

הכניסה לאתר מזכירה יותר מצגת, שבו הפריסה שנבחר, היא הפריסה בה יראה לבסוף האתר.

כל לחיצה נוספת על פריסה מסוימת תוסיף את הפריסה מתחת לפריסה הקודמת (ממש כמו שקופית נוספת חדשה), רק שבאתר יהיה רצף – כשם שאנו גוללים מסמך ללא מקטעים בין עמוד לעמוד.

בכל שלב ניתן להוסיף תוכן – לא רק מהכונן בענן, אלא מכלל הכוננים הקיימים במחשב, וגם מחוצה לו בכל מרחבי המרשתת.

בכל שלב נוכל לשכפל את "השקופית", לשנות את הרקע שלה, לגרור אותה מעל או מתחת לשקופית אחרת או פשוט למחוק אתה. כל זאת ע"י עמידה בצד השמאלי של השקופית, ובחירה בסמל הנכון.

לבסוף, שסיימנו ליצור נותר רק לפרסם.

קורס גוגל
תוכן עניינים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
למה לבחור בכרמל הדרכה?
אנחנו מציעים פתרונות איכותיים להדרכות מקצועיות שחוסכות לכם זמן ומשאבים, ומספקים לכם את הכלים לקחת את כישורי האקסל שלכם עוד צעד קדימה!
מרצים מובילים

בעלי ניסיון הדרכתי ומעשי עשיר

מגיעים אליכם

אתם קובעים את מיקום הקורס והמועד

תאוריה ותרגול

חומרי לימוד ומעבדות רשמיות של מיקרוסופט הזמינים בענן

תוכנית מותאמת

התאמה מלאה ואישית לדרישות ולצרכי הארגון

למדו מהמומחים שלנו
קורס גוגל
קורס גוגל – Google Font

יישום נחמד נוסף שכדאי להכיר זהו יישום הגופנים של גוגל, (הפונטים). גופן, כפי שאנו מכירים היטב בכל פלטפורמה בה אנו כותבים במחשב – היא למעשה הצורה והמבנה של הכתב.

קרא עוד »
קורס גוגל
קורס גוגל – Google Earth

גוגל אתרים – Google Sites הינו יישום (חינמי כמובן), המאפשר לאדם או לחברה להקים אתר אינטרנט – מבלי להשקיע כסף בבניית דומיין (שם מתחם, נועד לייצג את כתובת האתר, כך שעל ידי הזנתו בשורת הכתובת בדפדפן, נגיע לדף האינטרנט הנכון), אלא להשתמש בשרתים של גוגל ליצירת קישור לשיתוף אנשים אחרים.

קרא עוד »
קורס גוגל
קורס גוגל – עיצוב שקפים

בניית מצגת היא למעשה רצף של שקף ועוד שקף עד לקבלת מצגת שלמה, נדמה זאת לסרט: פריים ועוד פריים אנחנו בונים סרט, כל פריים עומד בזכות עצמו, חיבור כולם יחד ייתן את הסרט השלם.

קרא עוד »

מתחיל ב-06.06.2024

1 מפגש

16:00 - 09:00
Azure AI Fundamentals
דילוג לתוכן