קורסי מיקרוסופט לארגונים – כרמל הדרכה

Microsoft Partner
Microsoft Excel

קורס אקסל לכלכלנים מורחב

CTR-006

חומר הגלם בעבודתו של אנליסט הוא המידע, והתוצר הוא התובנות שהאנליסט מפיק מהמידע. בעזרת התובנות ניתן לקבוע מדיניות ולקבל החלטות אסטרטגיות בארגון. מידע שווה כסף, והאנליסט הוא שחקן מפתח במנגנון למימוש הפוטנציאל הכלכלי של המידע.

חומר הגלם בעבודתו של אנליסט הוא המידע, והתוצר הוא התובנות שהאנליסט מפיק מהמידע. בעזרת התובנות ניתן לקבוע מדיניות ולקבל החלטות אסטרטגיות בארגון. מידע שווה כסף, והאנליסט הוא שחקן מפתח במנגנון למימוש הפוטנציאל הכלכלי של המידע. בעוד כולנו מכירים את יישום אקסל, בפועל רובנו עושים בו שימוש מוגבל ורואים בו כלי להכנת טבלאות. אך מנגד, יש גם את אלו הנדרשים לפעולות חישוב מתקדמות. קורס אקסל לכלכלנים ואנליסטים ילמד אתכם מה מסתתר מאחורי המושג "גיליון אלקטרוני". הקורס ילמד אתכם על כל האפשרויות הנפלאות של אקסל ויכולות החישוב החזקות. בעזרת הקורס תוכלו ללמוד כיצד להשתמש את כל אותם הכלים לצורך עבודתכם היומיומית, תוך כדי שמירה על יעילות וחיסכון בזמן.

אקסל לאנליסטים

אקסל הוא אחד הכלים החשובים ביותר עבור האנליסט. אמנם האקסל לא יפיק את התובנות בעצמו. אך זהו כלי באמצעותו ניתן להתמודד עם הכמויות הגדולות של המידע, לסנן, לנתח, לחשב, להשוות ולבצע אינספור פעולות בעזרתן האנליסט מפיק תובנות מהמידע.

קורס אקסל לאנליסטים יציג בפניכם את הכלים המתקדמים בעזרתם תוכלו לשפר את העבודה ואת היכולות האנליסטיות. בעזרת קורס אקסל תוכלו ללמוד כיצד להתמודד עם מידע בהיקף עצום. כיצד למיין ולסנן. כיצד לערוך חישובים מורכבים. כיצד להצליב מידע וכיצד לזהות את המגמות והמסקנות החשובות.

דרישות קדם

כלכלנים אשר משתמשים באקסל באופן מקצועי

מיועד עבור

 • משתמשי אקסל מנוסים מאוד אשר עובדים ובונים פונקציות מתקדמות ורוצים למקסם את הידע – בכלים המתקדמים ביותר – החל מטבלאות ציר ; דרך שימוש בתוספות אקסל כגון Analysis ToolPak או Solver Add-in ; וכלה בשימוש בנוסחאות המערך הדינאמי – ליצירת מענה ע"י נוסחה של כל הנתונים בפעימה אחת, או בנוסחאות שליפה חדשות, כגון Xlookup.
 • מיועד גם עבור משתמשי אקסל מנוסים, אשר עובדים על בסיס נתונים, ורוצים ניתוח נתונים מתקדם, מיונים וסינונים מתקדמים ועל פי נוסחה.

בסיום קורס אקסל לכלכלנים מורחב המשתמשים ידעו

ליצור מנהל תרחישים לקבלת דו"ח מסכם לתרחישים שונים בארגון. לבנות טבלת נתונים בכלי הניתוח "מה אם" ליצירת שיווי משקל בנתונים. כמו"כ, שינוי צורת החשיבה והבנת המושג: "בסיסי נתונים" יאפשרו עבודה בצורה מסודרת באקסל כדי לשלוף נתונים, ולהגיע למידע הנדרש תוך מינימום זמן. בנוסף, שימוש נכון בפקודות הרבות, היעילות ברצועות הכלים אשר בסרגל הכרטיסיות והוספת פקודות מובנות בתוספות ; וכן, הכרת הנוסחאות המתמטיות, הסטטיסטיות, הכלכליות, פונקציות תאריכים, ועוד.

איך מתאים לך ללמוד

 • אתם קובעים את מיקום הקורס והמועד ואנחנו נדאג להגיע אליכם (קורס פרונטלי)
 • קורס אונליין בממשק Teams – במועד המתאים לכם

קורס אקסל מומלץ

אקסל הוא כלי חזק מאוד. יש לו יכולות רבות ובהתאם לכך הוא יכול להתאים למגוון מטרות – מיישומים פשוטים של ניהול המשרד והפקת דוחות, ועד רמות מתקדמות של אקסל לכלכלנים ואנליסטים.

כאשר מחפשים קורס אקסל, חשוב להתאים את הקורס לצרכים הארגוניים ובעלי התפקידים שבו. ישנן פונקציות בסיסיות שכל עובד בארגון צריך להכיר, אך ישנן פונקציות מתקדמות שאינן רלוונטיות עבור המשתמש הממוצע שאינו לדוגמא אנליסט, כלכלן, סטטיסטיקאי, או רו"ח.

קורס אקסל אפקטיבי הוא קורס הבוחן את הצרכים של המשתמשים, ומעניק להם כלים מעשיים העונים על הצרכים הארגוניים והעבודה היומיומית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

למה לבחור בכרמל הדרכה?

אנחנו מציעים פתרונות איכותיים להדרכות מקצועיות שחוסכות לכם זמן ומשאבים, ומספקים לכם את הכלים לקחת את כישורי האקסל שלכם עוד צעד קדימה!

מרצים מובילים

בעלי ניסיון הדרכתי ומעשי עשיר

מגיעים אליכם

אתם קובעים את מיקום הקורס והמועד

תאוריה ותרגול

חומרי לימוד ומעבדות רשמיות של מיקרוסופט הזמינים בענן

תוכנית מותאמת

התאמה מלאה ואישית לדרישות ולצרכי הארגון

חברת כרמל הדרכה מספקת פתרונות הדרכה, הטמעה, ייעוץ וניהול פרוייקטים בתחום ה IT, ניהול מערכות מידע, פיתוח ואבטחת מידע.

בעולמות ההדרכה

הדרכות לארגונים החל מרמת משתמש ועד לרמת למנהל מערכות מידע, CIO, אנשי פיתוח, תשתיות IT, אנשי BI, אבטחת מידע, ניהול עולמות ענן Azure & Office 365.

קורסי יישומי מחשב Office, excel, Visio, Project, Teams, OneDrive ….

קורסים בהתאמה לצרכי הלקוח.

בתחום ההטמעה אנו עוסקים בניהול פרויקטים ארוכי טווח בעולמות ההדרכה, Change Management – הטמעה ואימוץ טכנולוגיות מתקדמות, החדרת טכנולוגיות חדשות לארגונים, בניית מערכי הדרכה והטמעה, Train The Trainer, העברת ידע לצוותי IT, Help Desk ומשאבי אנוש. 

כתיבת ספרות טכנית.

Carmel Training & Deployments
Carmel Training & Deployments

בעולמות הפרויקטים

 • ייעוץ – ייעוץ טכני ומקצועי עבור תהליכי שינוי והטמעת מערכות מידע בארגון כגון
  • מערכות ענן- Azure, 365
  • מערכות מחשוב On-Prem Infrastructure (שרתים ויישומים)
  • אבטחת מידע בענן ובסביבות מקומיות
 • אפיון ותכנון – אפיון פרויקטים הכוללים הטמעת מערכות בארגונים ובכלל זה, תכנון של דרכי ההשגה ומטרות הפרויקטים.
 • הטמעה – הטמעה של תהליכי השינוי עד להשגת היעדים כפי שאופיינו, החל מפתרונות ההדרכה וכלה בהטמעת מערכות בפועל בסביבה הארגונית הנרחבת.
 • פיתוח והטמעת פתרונות ענן ארגוניים
  • פיתוח ל Power BI
  • פיתוח ל Teams, Power Automate, Power Apps
 • שירותי תחזוקת IT – שירותי תמיכה לפתרונות ומערכות IT בארגונים בינוניים וגדולים.
 • רישוי למוצרי מיקרוסופט לרבות פלטפורמות הענן השונות

Microsoft Partner

חברת כרמל הדרכה הינה שותף הדרכה מורשה של מיקרוסופט, בעלת הסמכות להדריך על כל מוצרי מיקרוסופט

אולי יעניין אותך גם...

קורס Power Apps

קורס Power Apps – צעדים ראשונים ב-Power Apps

סביבת העבודה של Power Apps היא פשוטה וקלה להתמצאות. מטרתה המרכזית היא לאפשר למשתמש הפשוט, שאינו מתכנת או מפתח, ליצור אפליקציות יעילות ומעוצבות ברמה גבוהה. לכן, קל להיווכח שהסביבה אינטואיטיבית מאוד וברורה, לכל משתמש עם היכרות או ידע בסיסי ביצירת מצגת  ומסדי נתונים.

קרא עוד »
קורס Power Apps

קורס Power Apps – חיבור למקור הנתונים

מקור הנתונים הוא ליבה של האפליקציה. כל הנתונים שהאפליקציה מציגה ומוזנים לתוכה נשמרים במקור הנתונים של הארגון שלנו. מודל הנתונים של הארגון, יכול להיות מבוסס מסדי נתונים במקורות שונים, וכולל את יחסי הגומלין ביניהם ואת התהליכים האוטומטיים בהם.

קרא עוד »
קורס אקסל

קורס אקסל – PivotChart ו- PivotTable

PivotChart – זהו תרשים – הנקרא תרשים ציר – המציג בצורה גרפית כמות גדולה של נתונים בחיתוכים שונים.
PivotTable – זו היא טבלת ציר – המציגה בצורה טבלאית כמות גדולה של נתונים בחיתוכים שונים.

קרא עוד »
קורס Office 365

קורס Office 365 – הוספת אובייקטים ועריכת דפי האתר SharePoint

תלוי בסוג המינוי, חבילת ה-SharePoint שנרכשה, ובקיום שרת SharePoint Server, הפלטפורמה יכולה להיות זמינה גם בהתקנה מקומית על המחשב, חוץ מזמינותה באינטרנט כ-SharePoint Online. כמו כן, לצפייה  באתרי ה-SharePoint בסמארטפון, ניתן להוריד את האפליקציה Microsoft SharePoint.

קרא עוד »
קורס Azure

קורס Azure – יצירת סביבת עבודה של Microsoft Sentinel

לאחר עיצוב ארכיטקטורת סביבת העבודה, היכנס לפורטל Azure. בסרגל החיפוש, חפש את סנטינל ולאחר מכן בחר Microsoft Sentinel. סביבות העבודה של Microsoft Sentinel מציגות רשימה של סביבות העבודה הנוכחיות. בחר בלחצן + הוסף כדי להתחיל בתהליך היצירה.

קרא עוד »
קורס Power Apps

קורס Power Apps – מה זה Power Apps?

Microsoft Power Apps היא פלטפורמה ליצירה ופיתוח של אפליקציות בהתאמה אישית לעסק ולארגון, ללא צורך בידיעת שפת תכנות וניסיון בפיתוח! היתרון בסביבת העבודה של Power

קרא עוד »
קורס אקסל

קורס אקסל – טבלה

הכרזה על טבלה בחירה של איזור הטבלה. (בטבלה השומרת על כללי המבנה של מסד נתונים, אין צורך בסימון איזור הטבלה – ר' סעיף כללי בניית

קרא עוד »
קורס Teams

קורס Teams – ערוצים Teams

מהו ערוץ ומה משמעותו ערוץ הוא למעשה תת-חלוקה של צוות. הייעוד העיקרי שלו הוא חלוקת הצוות לנושאים או תתי-נושאים, וזאת על מנת להקל את העבודה

קרא עוד »
קורס Bookings

Microsoft Bookings – ממשק הניהול והעריכה

כדי להגיע לממשק הניהול והעריכה של Bookings יש לפתוח את התוכנה מתוך חבילת התוכנות העסקית של Office 365. נכון לזמן כתיבת מדריך זה, Bookings היא אחת מהתוכנות בחבילה הזמינות בגרסה מקוונת בלבד, ולכן אין ממשק ניהול ועריכה להתקנה מקומית.

קרא עוד »
Office 365 Security

קורס 365 Security – מערכת ATP

מה זה מערכת ה-ATP? עולם ה- 365 מחובר ל-security באופן אינטגרלי באמצעות כלים חזקים ומגוונים.מעבר למערכות סינון מורכבות עבור סיכונים הנחשבים "סטנדרטיים", בעולמות ה-365 של

קרא עוד »
Computer

מה ההבדל בין Office 365 לבין חבילת היישומים של Office?

עדיין קיים בלבול בשוק בין חבילת היישומים של ,Microsoft Office כגון Office 2016 ואופיס 365 . Office365 הוא פלטפורמת .(Softwars as a Service) SaaS פירושה שארגונים יכולים לחסוך בהשקעה בתשתיות, בחומרה של שרתים, בשדרוגים של רישיונות תוכנה, בעלות ובתקלות הנוצרות בשדרוגים, ושהמשתמשים יכולים לעבוד ביעילות בכל מקום ובכל עת.

קרא עוד »
Computer

Windows 10 והארגון – התמודדות חדשה בפתח.

ארגונים רבים עוברים בימים אלו לעבוד עם מערכת ההפעלה WINDOWS10. לא די בכך שהטמעת חלונות 10 הוא תהליך מורכב בארגונים, אלא שיש לקחת בחשבון עובדה שלעיתים נסתרת מעין ועלולה לגרום ללא מעט כאב ראש למנהלי המערכות ואנשי ה IT הארגוניים.

קרא עוד »
קורס אקסל

קורס אקסל – פונקציית SUBTOTAL

כשאנו מפעילים את הפונקציות הפועלות על טווח נתונים, כגון – סכום, ממוצע, ספירה וכו', אנו יוצאים מנקודת הנחה שפונקציות אלו מחשבות את הנתונים – אך מה קורה במצב מסונן?

קרא עוד »
קורס Power Query

קורס Power BI – סוגי ויזואליזציה ב-Power BI

ויזואליזציות (הידועות בתור ויזואליות בקיצור) מציגות תובנות שהתגלו בנתונים. דוח Power BI  עשוי לכלול עמוד בודד עם חזותית אחת או שהוא עשוי לכלול דפים מלאים ברכיבים חזותיים. בשירות Power BI, ניתן להצמיד תמונות חזותיות מדוחות למרכזי שליטה.

קרא עוד »
Computer

חידושים קיימים וצפויים ב- MS Teams במהלך 2019

TEAMS הכלי הנהדר לניהול צוותי עבודה מבית Microsoft, תופס תאוצה בתקופה האחרונה. אנחנו רואים את ההשפעה של השימוש בכלי הזה על ארגונים בהם ביצענו הדרכות ותהליכי הטמעה – ההשפעה על התקשורת בין העובדים, היכולת לנהל פרויקטים בקלות ובשקיפות והשיפור הכללי ביעילות העבודה.

עיקר החידושים בשנת 2019 מתבססים על צרכי אבטחה או פתרון מגבלות שימוש הקיימות כיום במערכת המורכבת, החדשנית והמעניינת שנקראת Microsoft Teams.

קרא עוד »
קורס אקסל VBA

קורס אקסל VBA – התמצאות במבנה קוד המאקרו

כאמור, כל הפקודות הקיימות בתכנה הן מימוש של קוד בשפת תכנות. כך גם המאקרו שהוקלט מתורגם לקוד בשפת ה-VBA. ניתן לפתוח את עורך ה-VBA לצפות בקוד המאקרו, לערוך אותו ולכתוב קודים ליצירת פקודות חדשות לתכנה, ובכך להוסיף באופן מותאם אישית, על האפשרויות הקיימות בה.

קרא עוד »
כל הצוות נשאר ב-Loop

אפליקציית Loop

מייקרוסופט ממשיכה לשפר את סביבת העבודה של הארגון שלכם, ובכנס Ignite השנתי שלה, מכריזה על תוספת אפליקציה חדשה עבור Microsoft 365 שתסייע לצוותים בארגון לחשוב, לתכנן וליצור ביחד.
הכירו את ה- Loop!

קרא עוד »
Windows Server 2022

קורס Windows Server – מערכת Windows Server 2022

ברוכים הבאים לשנת 2022!
וברוכים הבאים למערכת Windows Server 2022 החדשה של מיקרוסופט לכבוד שנת 2022.
המערכת מספקת פתרונות משודרגים עבור השימושים הארגוניים המקומיים ופתרונות חדישים והיברידיים עבור ניהול משותף עם תשתיות הענן- Azure.

קרא עוד »
Microsoft Forms

Microsoft Forms

מה זה Microsoft Forms? אפליקצית יצירת הטפסים האוטומטיים, Microsoft Forms מוכרת לרבים מאיתנו כאפליקציה לבניית שאלונים, אך האמת היא שיש בה הרבה יותר! היכולת לייצר

קרא עוד »

12.12.2023

19.12.2023

2 מפגשים

16:00 - 09:00
Power Apps Public Course2
דילוג לתוכן