קורסים של מיקרוסופט

אנו בחברת כרמל הדרכה – מרכז הדרכה מורשה של מיקרוסופט, מקיימים מבחר קורסים והדרכות על מוצרי מיקרוסופט. אנו מעניקים הדרכות מותאמות ללקוח לפי הצורך הארגוני. הדרכות לקהלים מגוונים – למשתמשים, לאנשי IT ו-Help Desk, לאנשי פיתוח ואבטחת מידע, לאנשי Devops ועוד ולכל הצרכים הארגוניים. 

במסגרת ההדרכות אנו עוסקים בחבילות מיקרוסופט Office 365, Project, Planner, SharePoint, Power Platform, קורסים ממוקדים באקסל, Power BI וכו'.

קורסים של מיקרוסופט

מיקרוסופט היא אחת מחברות התוכנה המובילות בעולם. את מוצרי החברה אנו יכולים למצוא היום בכל מחשב, גם אצל המשתמש הפרטי וגם בעסקים. מיקרוסופט מציעה מוצרים רבים ומגוונים, העונים על כל הצרכים, מעסק קטן ועד התאגידים הגדולים.

כולכם מכירים מוצר זה או אחר של מיקרוסופט, ובוודאי גם עושים בו שימוש, אך האם אתם באמת משתמשים במוצר בצורה האופטימלית? האם אתם מכירים את כל הכלים החזקים שמיקרוסופט מעמידה לרשותכם?

הניסיון שלנו מראה שלא. עובדים רבים מנצלים רק אחוזים בודדים מהפוטנציאל של מערכות מיקרוסופט. קורסים של מיקרוסופט מאפשרים לכם ללמוד כיצד לשלוט במוצרי מיקרוסופט, לבצע דברים מתקדמים ולעבוד ביותר יעילות.

קורסי מיקרוסופט Office 365

חבילת מוצרי אופיס נמצאת היום בכל משרד. זוהי חבילת כלים אשר יכולה לענות על צרכים שונים של העסק, ובכל רמות הארגון. כולנו מכירים את הוורד ואת האקסל, אך קורס מיקרוסופט אופיס יפתח לכם את העיניים.

במהלך הקורס תוכלו להכיר את כל הכלים המתקדמים של מיקרוסופט. כלים הנותנים מענה לצרכים של סביבת העסקים המודרנית. קורס מיקרוסופט אופיס ילמד אתכם על כלים מתקדמים לניהול משימות, לעבודת צוות ועוד.

קורסי אקסל

אקסל הוא אחד הכלים המוכרים ביותר של מיקרוסופט, ובכל משרד עושים בו שימוש. אך עד כמה אתם באמת מכירים את היכולות של אקסל? 

בקורס אקסל תלמדו את המשמעות האמיתית של גיליון חישוב אלקטרוני. מדובר במערכת אשר יכולה להתאים למגוון שימושים בעסק, מטבלאות פשוטות וחשבונות, ועד פונקציות מתקדמות של סטטיסטיקה, פיננסים ומתמטיקה מתקדמת.

קורס אקסל מותאם באופן אישי לרמה הנדרשת. החל מקורסים המתאימים לרמה הבסיסית של ניהול משרד ועד קורסים המיועדים לאנשי פיננסים ואנליסטים הדורשים פונקציות מתקדמות.

קורס Power BI

קורס Power BI יאפשר לכם לקחת את הארגון צעד אחד קדימה, ולזכות בכלים חדשים המעניקים לכם יתרון תחרותי. הקורס ילמד אתכם כיצד לעבוד עם המידע הארגוני, ולהפוך אותו ליעיל יותר.

בעזרת מערכת BI תוכלו לעשות סדר במידע, לרכז ולנתח את המידע. וכל זאת על מנת להפיק תובנות חשובות התומכות בקבלת ההחלטות הארגוניות.

בזכות קורס Power BI תוכלו לייעל את הפעילות התפעולית שלכם, את השיווק והמכירות, המחקר והפיתוח וכל היבט אחר של הצרכים הארגוניים.

הסמכות מיקרוסופט

בסיום הקורס אתם מקבלים תעודה מטעמנו ותוכלו גם לגשת למבחני ההסמכה של מיקרוסופט ולקבל תעודה מטעמם. הסמכות מיקרוסופט הן הסמכות מוכרות ומבוקשות בשוק העבודה בארץ ובעולם.

אנו מעניקים לכם את כל הידע והכלים הדרושים לצורך הצלחה ומעבר הבחינות.

למי זה מתאים?

חברת כרמל הדרכה מציעה הדרכות בהתאמה אישית לצרכים הארגוניים. אנו מתכננים ומעבירים הדרכות הנותנות מענה אישי לרמות שונות בארגון – מרמת המשתמש ועד רמה ניהולית או אנשי פיתוח.

יש לנו תוכניות הדרכה שונות המתאימות לצורכי אדמיניסטרציה וניהול, אנשי מערכות מידע/מנהלי מערכות מידע, תשתיות IT, אנשי BI, תחום האבטחה, עבודה בענן ועוד. 

למה לבחור בכרמל הדרכה?

אנחנו מציעים פתרונות איכותיים להדרכות מקצועיות שחוסכות לכם זמן ומשאבים, ומספקים לכם את הכלים לקחת את כישורי האקסל שלכם עוד צעד קדימה!

מרצים מובילים

בעלי ניסיון הדרכתי ומעשי עשיר

מגיעים אליכם

אתם קובעים את מיקום הקורס והמועד

תאוריה ותרגול

חומרי לימוד ומעבדות רשמיות של מיקרוסופט הזמינים בענן

תוכנית מותאמת

התאמה מלאה ואישית לדרישות ולצרכי הארגון

חברת כרמל הדרכה מספקת פתרונות הדרכה, הטמעה, ייעוץ וניהול פרוייקטים בתחום ה IT, ניהול מערכות מידע, פיתוח ואבטחת מידע.

בעולמות ההדרכה

הדרכות לארגונים החל מרמת משתמש ועד לרמת למנהל מערכות מידע, CIO, אנשי פיתוח, תשתיות IT, אנשי BI, אבטחת מידע, ניהול עולמות ענן Azure & Office 365.

קורסי יישומי מחשב Office, excel, Visio, Project, Teams, OneDrive ….

קורסים בהתאמה לצרכי הלקוח.

בתחום ההטמעה אנו עוסקים בניהול פרויקטים ארוכי טווח בעולמות ההדרכה, Change Management – הטמעה ואימוץ טכנולוגיות מתקדמות, החדרת טכנולוגיות חדשות לארגונים, בניית מערכי הדרכה והטמעה, Train The Trainer, העברת ידע לצוותי IT, Help Desk ומשאבי אנוש. 

כתיבת ספרות טכנית.

Carmel Training & Deployments
Carmel Training & Deployments

בעולמות הפרויקטים

 • ייעוץ – ייעוץ טכני ומקצועי עבור תהליכי שינוי והטמעת מערכות מידע בארגון כגון
  • מערכות ענן- Azure, 365
  • מערכות מחשוב On-Prem Infrastructure (שרתים ויישומים)
  • אבטחת מידע בענן ובסביבות מקומיות
 • אפיון ותכנון – אפיון פרויקטים הכוללים הטמעת מערכות בארגונים ובכלל זה, תכנון של דרכי ההשגה ומטרות הפרויקטים.
 • הטמעה – הטמעה של תהליכי השינוי עד להשגת היעדים כפי שאופיינו, החל מפתרונות ההדרכה וכלה בהטמעת מערכות בפועל בסביבה הארגונית הנרחבת.
 • פיתוח והטמעת פתרונות ענן ארגוניים
  • פיתוח ל Power BI
  • פיתוח ל Teams, Power Automate, Power Apps
 • שירותי תחזוקת IT – שירותי תמיכה לפתרונות ומערכות IT בארגונים בינוניים וגדולים.
 • רישוי למוצרי מיקרוסופט לרבות פלטפורמות הענן השונות

Microsoft Partner

חברת כרמל הדרכה הינה שותף הדרכה מורשה של מיקרוסופט, בעלת הסמכות להדריך על כל מוצרי מיקרוסופט

אולי יעניין אותך גם...

קורס Azure

קורס Azure – מדיניות הגישה והבינה המלאכותית האחראית של Azure OpenAI

חשוב לקחת בחשבון את ההשלכות האתיות של עבודה עם מערכות בינה מלאכותית. Azure OpenAI מספק מודלים רבי עוצמה של שפה טבעית המסוגלים להשלים משימות שונות ולפעול במספר מקרי שימוש שונים, כל אחד עם שיקולים משלו לשימוש בטוח והוגן. צוותים או אנשים שתפקידם לפתח ולפרוס מערכות בינה מלאכותית צריכים לפעול כדי לזהות, למדוד ולצמצם נזקים.

קרא עוד »
קורס Azure

קורס Azure – הבנת היכולות של OpenAI

OpenAI הופכת את מודלי הבינה המלאכותית שלה לזמינים למפתחים כדי לבנות יישומי תוכנה רבי עוצמה, כגון ChatGPT. ישנן המון דוגמאות אחרות ליישומי OpenAI באתר OpenAI, החל מעשיות, כגון יצירת טקסט מקוד, ועד משעשעות גרידא, כגון המצאת סיפורים מפחידים.

קרא עוד »
קורס Azure

קורס Azure – מה זה Azure OpenAI?

OpenAI הופכת את מודלי הבינה המלאכותית שלה לזמינים למפתחים כדי לבנות יישומי תוכנה רבי עוצמה, כגון ChatGPT. ישנן המון דוגמאות אחרות ליישומי OpenAI באתר OpenAI, החל מעשיות, כגון יצירת טקסט מקוד, ועד משעשעות גרידא, כגון המצאת סיפורים מפחידים.

קרא עוד »