קורסי מיקרוסופט לארגונים – כרמל הדרכה

Microsoft Partner
Microsoft 365

קורס OneNote

CTR-303

קורס OneNote מלמד אתכם לעבוד עם אחד הכלים השימושיים ביותר לצורך איסוף וריכוז של מידע ממקומות שונים, לשימוש אישי וגם לשיתוף עם אחרים. זהו כלי שמייעל ותורם לכל פרויקט ולכל עבודה משרדית, וכדאי מאוד להכיר אותו.

קורס OneNote מלמד אתכם לעבוד עם אחד הכלים השימושיים ביותר לצורך איסוף וריכוז של מידע ממקומות שונים, לשימוש אישי וגם לשיתוף עם אחרים. זהו כלי שמייעל ותורם לכל פרויקט ולכל עבודה משרדית, וכדאי מאוד להכיר אותו.

דרישות קדם

 • משתמשים שעובדים עם חבילת ה-Office.
 • היכרות כללית עם תוכנות הליבה: Word, Excel, PowerPoint ו-Outlook.
 • שימוש בדפדפן, גלישה באינטרנט וחיפוש מידע ברשת.

מיועד עבור

 • משתמשי Office שמעוניינים לבצע איסוף וריכוז של מידע ממקורות שונים ומסוגים שונים, ולנהלו בפלטפורמה ארגונית אחת.

בסיום הקורס המשתמשים ידעו

 • ליצור מחברת לאיסוף מידע ואת רכיביה.
 • להוסיף פריטי מידע מסוגים שונים וממקורות שונים ולערוך אותם.
 • הוספת הערות ועריכתן.
 • יצירת מחברת מתוך תבנית מוכנה מראש.
 • שיתוף מחברת וידע.

לעבוד עם מחברת דיגיטלית

OneNote תוכננה בתור מחברת דיגיטלית אשר יכולה לשמש למטרות לימודים ומטרות עבודה. יש לה יכולות רבות, הכוללות גם עריכת טקסט ופתרון בעיות מתמטיות. אך היא לא תוכננה להיות תחליף לוורד, אקסל ומוצרי אופיס אחרים – היא תוכנה להיות כלי המשלים אותם.

זהו כלי עבודה המשדרג את היכולות של כל מחברת כתיבה רגילה בעזרת יכולות המחשוב. אתם יכולים בקלות להכניס לתוכה תוכן הכולל טקסט, טבלאות, וקבצים מסוגים שונים. אתם יכולים ליצור מספר מחברות, ובכל מחברת ליצור חוצצים לפי כל סידור המתאים לצרכים שלכם.

OneNote היא כלי המתאים למגוון שימושים, מתלמידים וסטודנטים הנעזרים במחברת זו לצורך הלימודים, ועד עבודה משרדית וניהול פרויקטים.

השימוש ב-OneNote הוא פשוט ואינטואיטיבי, אך יחד עם זאת מומלץ מאוד לקחת קורס OneNote. קורס זה ילמד אתכם במהירות על כל האפשרויות הקיימות בתוכנה, ואת הפרקטיקות לשימוש נוח ויעיל. הקורס ילמד אתכם כיצד למנף את יכולות המערכת בעבודתכם היומיומית.

בעזרת הקורס תגלו איך העבודה שלכם יכולה להיות יותר נוחה, יותר קלה, מהירה ומסודרת. זה יבוא לידי ביטוי גם בעבודה האישית של כל עובד, וגם ביכולות לשתף מידע ולעבוד כצוות.

למי מיועד קורס OneNote?

מערכת OneNote היא חלק מחבילת אופיס וכדאי מאוד להכיר אותה ולשלוט בה. היא מתאימה לכל אדם ולכל עסק, מסטודנט או פרילנסר ועד תאגידים גדולים. ולפיכך הקורס מתאים לכולם, הכלים שבו יכולים להתאים לכל פונקציה בארגון – מעובדים העוסקים במשימות אדמיניסטרטיביות, ועד מנהלים בכירים.

הקורס מיועד לכל מי שעובד עם חבילת אופיס ויש לו היכרות כללית עם התוכנות המרכזיות של אופיס כמו וורד, פאוור פוינט, אקסל ואאוטלוק. כל מה שנדרש זה יכולות מחשב בסיסיות.

ההדרכה נמשכת שמונה שעות, ובסופו המשתתפים ילמדו כיצד ליצור מחברת לצורך איסוף מידע.  הכרת רכיבי היסוד של האפליקציה: מחברות, מקטעים ודפים: כיצד להוסיף את פריטי המידע השונים (טקסט, תמונות, שמע ועוד) אל תוך המחברת. כיצד להוסיף הערות. כיצד לעבוד עם מחברת על פי תבנית מוכנה, וכיצד לשתף מחברת וידע.

מה זה OneNote?

OneNote היא מחברת דיגיטלית המגיעה יחדיו עם חבילת אופיס. זוהי כלי המאפשר לארגן מידע מסוגים שונים וממקורות שונים, באמצעות מחברת דיגיטלית אותה ניתן לערוך ולשתף.

מה היתרונות של OneNote?

לתוכנה זו יתרונות רבים הכוללים את השימוש האינטואיטיבי והפשוט בתוכנה. את היכולת להתאים אותה למגוון שימושים, מעניינים אישיים וניהול משק בית, דרך לימודים ועד עסקים ופרויקטים. היא מתאימה לכל מגזר, ולכל סוג של עיסוק.

יתרון נוסף הוא היכולת לארגן מידע ממקורות שונים, הכוללים גם קבצי שמע, תמונות ווידאו.

למה להשתמש ב-OneNote?

השימוש ב OneNote יפתי בפניכם עולם שלם של אפשרויות. זהו פשוט כלי המעניק ערך מוסף לכל המשימות שאתם כבר מבצעים באמצעות וורד, אקסל ויישומי וורד שונים. וסביר להניח כי תצטרכו פחות פתקים וניירת על שולחן העבודה שלכם. כך תוכלו להיות מאורגנים ומסודרים יותר, וגם לשתף מידע עם אחרים בקלות.

האם ניתן להשתמש ב-OneNote ללא חיבור לאינטרנט?

כן, ניתן להשתמש במערכת ללא שימוש באינטרנט. אך יש לציין כי יתרונותיה הרבים הם דווקא בזכות החיבור לאינטרנט. בעזרת העבודה בענן תוכלו להיות מסונכרנים ולשתף מידע. למשל תוכלו לערוך את המידע גם מהטאבלט, וגם מהמחשב הנייד, ותמיד תישארו מסונכרנים.

מדריכי OneNote

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

למה לבחור בכרמל הדרכה?

אנחנו מציעים פתרונות איכותיים להדרכות מקצועיות שחוסכות לכם זמן ומשאבים, ומספקים לכם את הכלים לקחת את כישורי האקסל שלכם עוד צעד קדימה!

מרצים מובילים

בעלי ניסיון הדרכתי ומעשי עשיר

מגיעים אליכם

אתם קובעים את מיקום הקורס והמועד

תאוריה ותרגול

חומרי לימוד ומעבדות רשמיות של מיקרוסופט הזמינים בענן

תוכנית מותאמת

התאמה מלאה ואישית לדרישות ולצרכי הארגון

חברת כרמל הדרכה מספקת פתרונות הדרכה, הטמעה, ייעוץ וניהול פרוייקטים בתחום ה IT, ניהול מערכות מידע, פיתוח ואבטחת מידע.

בעולמות ההדרכה

הדרכות לארגונים החל מרמת משתמש ועד לרמת למנהל מערכות מידע, CIO, אנשי פיתוח, תשתיות IT, אנשי BI, אבטחת מידע, ניהול עולמות ענן Azure & Office 365.

קורסי יישומי מחשב Office, excel, Visio, Project, Teams, OneDrive ….

קורסים בהתאמה לצרכי הלקוח.

בתחום ההטמעה אנו עוסקים בניהול פרויקטים ארוכי טווח בעולמות ההדרכה, Change Management – הטמעה ואימוץ טכנולוגיות מתקדמות, החדרת טכנולוגיות חדשות לארגונים, בניית מערכי הדרכה והטמעה, Train The Trainer, העברת ידע לצוותי IT, Help Desk ומשאבי אנוש. 

כתיבת ספרות טכנית.

Carmel Training & Deployments
Carmel Training & Deployments

בעולמות הפרויקטים

 • ייעוץ – ייעוץ טכני ומקצועי עבור תהליכי שינוי והטמעת מערכות מידע בארגון כגון
  • מערכות ענן- Azure, 365
  • מערכות מחשוב On-Prem Infrastructure (שרתים ויישומים)
  • אבטחת מידע בענן ובסביבות מקומיות
 • אפיון ותכנון – אפיון פרויקטים הכוללים הטמעת מערכות בארגונים ובכלל זה, תכנון של דרכי ההשגה ומטרות הפרויקטים.
 • הטמעה – הטמעה של תהליכי השינוי עד להשגת היעדים כפי שאופיינו, החל מפתרונות ההדרכה וכלה בהטמעת מערכות בפועל בסביבה הארגונית הנרחבת.
 • פיתוח והטמעת פתרונות ענן ארגוניים
  • פיתוח ל Power BI
  • פיתוח ל Teams, Power Automate, Power Apps
 • שירותי תחזוקת IT – שירותי תמיכה לפתרונות ומערכות IT בארגונים בינוניים וגדולים.
 • רישוי למוצרי מיקרוסופט לרבות פלטפורמות הענן השונות

Microsoft Partner

חברת כרמל הדרכה הינה שותף הדרכה מורשה של מיקרוסופט, בעלת הסמכות להדריך על כל מוצרי מיקרוסופט

אולי יעניין אותך גם...

איך לעבור תהליך מיגרציה ל-365 בצורה נכונה

איך לעבור תהליך מיגרציה ל-365 בצורה נכונה

תהליך מיגרציה (מעבר לענן) מעולם ה- On-Prem לעולם ה- 365 הוא תמיד משמעותי לארגון ודורש המון חשיבה, תהליכי ניסוי והכנות.
כאשר אנו בכרמל הדרכה מבצעים פרויקטים כאלה עבור הלקוחות שלנו, אנחנו תמיד מנסים לכסות את כל העולמות וה"מוקשים" שבדרך. זאת, באמצעות כלים שיש למיקרוסופט להציע להתמודד תוך כדי התהליך ולאחר השלמתו.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Sites

גוגל אתרים – Google Sites הינו יישום (חינמי כמובן), המאפשר לאדם או לחברה להקים אתר אינטרנט – מבלי להשקיע כסף בבניית דומיין (שם מתחם, נועד לייצג את כתובת האתר, כך שעל ידי הזנתו בשורת הכתובת בדפדפן, נגיע לדף האינטרנט הנכון), אלא להשתמש בשרתים של גוגל ליצירת קישור לשיתוף אנשים אחרים.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Font

יישום נחמד נוסף שכדאי להכיר זהו יישום הגופנים של גוגל, (הפונטים). גופן, כפי שאנו מכירים היטב בכל פלטפורמה בה אנו כותבים במחשב – היא למעשה הצורה והמבנה של הכתב.

קרא עוד »
קורס גוגל

קורס גוגל – Google Earth

גוגל אתרים – Google Sites הינו יישום (חינמי כמובן), המאפשר לאדם או לחברה להקים אתר אינטרנט – מבלי להשקיע כסף בבניית דומיין (שם מתחם, נועד לייצג את כתובת האתר, כך שעל ידי הזנתו בשורת הכתובת בדפדפן, נגיע לדף האינטרנט הנכון), אלא להשתמש בשרתים של גוגל ליצירת קישור לשיתוף אנשים אחרים.

קרא עוד »

מתחיל ב-06.06.2024

1 מפגש

16:00 - 09:00
Azure AI Fundamentals
דילוג לתוכן