קורסי Office

קורס אופיס 365

כבר כמה עשורים בהם חבילת אופיס של מיקרוסופט היא חלק בלתי נפרד בעבודת המשרד. ניתן למצוא את מוצרי אופיס בשימוש שוטף בכל ארגון, קטן או גדול.

אין צורך להסביר לכם מה זה Word או Excel. אך אופיס 365 הוא הרבה יותר מוורד ואקסל, זוהי חבילת כלים הניתנת לכם במסגרת שירותי הענן. החבילה מעניקה מענה למגוון צרכים ארגוניים, ו-פותחת בפניכם אפשרויות חדשות.

קורס אופיס 365 מאפשר לכם להכיר את כל הכלים, וללמוד כיצד להפיק מהם תועלת בעבודתכם היומיומית. כיצד לשלב אותם ולעבוד ביעילות.

היכרות עם אופיס 365

חבילת אופיס 365 מעניקה לכם מגוון של יישומים, העונים על הצרכים השונים של הפעילות הארגונית, והאתגרים המשתנים.

קורס היכרות עם אופיס 365 חושף אתכם לכל אותם הכלים העומדים לרשותכם. במהלך הקורס אנו נלמד אתכם כיצד לקבל יותר מכל אותם יישומים, וכיצד ניתן לחסוך במשאבים ולמקסם את התועלת.

שימוש נכון בכלים יכול לחסוך במשאבים. לייעל את התהליכים הפנים ארגוניים. לשפר את תהליכי המכירה ולקדם את העסקים בכל רובדי הפעילות.

למידע נוסף >>

קורס Teams

פלטפורמת Teams נועדה לתת פתרון לצוותי עבודה בתוך הארגון, וגם בין הארגון לבין גורמים חיצוניים הפלטפורמה עונה על הצרכים של עבודה מרחוק וצוותי עבודה מבוזרים. 

בעזרת פלטפורמה זו ניתן לבנות סביבת עבודה וירטואלית עם שיתופי קבצים, אינטגרציה בין יישומים, סנכרון ויכולות תקשורת מתקדמות המאפשרות עבודה טובה ויעילה יותר.

בקורס Teams נלמד אתכם כיצד להפיק את התועלת המרבית מהיכולות המתקדמות של Teams.

למידע נוסף >>

קורס Planner 365

Planner הוא עוד כלי מעולה לצורך ניהול משימות, ניהול צוותים וניהול פרויקטים. בעזרתו ניתן לפרק כל פרויקט למשימות קטנות, להקצות משימות לעובדים, לעקוב אחר ההתקדמות ולהבטיח עבודה מסודרת.

כלי זה מאפשר לכם להיות בעניינים בכל מקום שבו אתם נמצאים. ובעזרתו ניתן גם לקבל תמונת מצב ויזואלית בזמינות מיידית.

אנו בכרמל הדרכה מציעים לכם מבחר קורסים להכרות ועבודה עם אופיס 365, והכלים השונים הקיימים תחתיו.

אנו מציעים לכל ארגון מערך הדרכה בהתאמה אישית. אנו נלמד את עובדי הארגון כיצד לרתום את הכלים הטכנולוגיים לטובת הצרכים הארגוניים הייחודיים שלהם. את הקורסים ניתן לקבל בצורה פרונטלית או אונליין.

אנו מסייעים לכם בכל תהליכי ההטמעה, ומציעים תמיכה שוטפת באמצעות בנק שעות.

למידע נוסף >>