חידושים קיימים וצפויים ב- MS Teams במהלך 2019.

עיקר החידושים בשנת 2019 מתבססים על צרכי אבטחה או פתרון מגבלות שימוש הקיימות כיום במערכת המורכבת, החדשנית והמעניינת שנקראת Microsoft Teams.

TEAMS הכלי הנהדר לניהול צוותי עבודה מבית Microsoft, תופס תאוצה בתקופה האחרונה. אנחנו רואים את ההשפעה של השימוש בכלי הזה על ארגונים בהם ביצענו הדרכות ותהליכי הטמעה – ההשפעה על התקשורת בין העובדים, היכולת לנהל פרויקטים בקלות ובשקיפות והשיפור הכללי ביעילות העבודה.

 בהמשך למדיניות של מיקרוסופט בשנים האחרונות, אשר אוספת נתונים ובקשות מהלקוחות ומשתדלת ליישם אותם, אנו נחשף השנה וגם בשנים הבאות להרבה חידושים שבאים כתוצאה מבקשות של המשתמשים במערכות.
 

בחרנו לתת לכם את המיטב החשוב והחדשני מהחידושים של 2019.

 

Secure Private Channels- חשוב מאוד לאבטחה ומיון גישת משתמשים לערוצים.

מאפשר התגברות על מגבלת סינון משתמשים בערוצים Channels)) של צוותים ע"י יצירת אפשרות סינון משתמשים שלא היתה קיימת עד כה.

כך נוכל לאפשר למשתמשים מסוימים בתוך ערוץ בצוות שלנו להשתתף, בעוד שאר האנשים שלא הוזמנו, לא ייחשפו לערוץ הזה. כיום לא ניתן לבצע סינון שכזה ואנו נאלצים להקים צוות נפרד כדי לפתור את הבעיה.

פיצ'ר זה יהיה זמין בהמשך השנה ולאט לאט יתווסף ללקוחות הקיימים

Meetings- חידושים מאוד מעניינים ושימושיים עבור משתמשי הקצה הפשוטים.

אפשרויות תצוגה, בדומה לקיימות ב- Outlook כגון תצוגת יום, שבוע עבודה ושבוע מלא, אופציה לעיון קדימה ואחורה בלוח השנה על מנת לראות פגישות עבר ופגישות עתידיות, יצירת וניהול זימונים בקליק ימני על הפגישה ועוד, הם חלק מהפיצ'רים החדשים שיהיו לנו.

בנוסף, אפשרויות נגישות טובות יותר לבעלי מוגבלויות כגון הקראת תוכן הפגישה, יהיו זמינות גם כן.

וכך גם יכולות שינוי תצוגת רקע בעת פגישות חיות (עם מצלמה ובעת שיתוף מסך).

חידושים לחלון לוח השנה (ה- Calendar) שבאפליקציה זמינים אצל המשתמשים החל מסוף אפריל. שימו לב שלשינויים לוקח לעיתים זמן לחלחל לכלל הלקוחות ולכן ייתכן וחלק מהמשתמשים יראו את השינויים בעוד חלקם לא, עד לפריסה מלאה של העדכונים ע"י מיקרוסופט.

אפשרויות תצוגה, בדומה לקיימות ב- Outlook

Content Cameras and Intelligent Capture - חידושים בשימוש עם המצלמה.

לכידת תמונות וסרטונים, שימוש בלוח White Board כולל שימוש במערכת ה- Windows ink באופן משותף ע"י מספר משתתפים לצורך המחשה בעת פגישות וירטואליות ושיפור השיתופיות הם חלק מהשיפורים הצפויים לנו בנושא מצלמות ופגישות מקוונות.

שימוש בלוח White Board

צפויה לנו גם תמיכה משופרת בהתקנים חדשים נוספים לצורך פרודוקטיביות של שיחות ועידה גם במשרד וגם בניידות, כולל ציוד חדרי ישיבות ווידאו קונפרנס.

Retention for Teams channels and chats-
מדיניות מחיקה ושמירת נתונים לאחר מחיקה של צוותים וערוצים.

צפויה לנו גם תמיכה משופרת בהתקנים חדשים נוספים לצורך פרודוקטיביות של שיחות ועידה גם במשרד וגם בעת ניידות, כולל ציוד חדרי ישיבות ווידאו קונפרנס. בסוגי רישוי מסויימים כגון E3 אנו צפויים לקבל תמיכה ביכולות כגון Legal Hold עבור ערוצים וצ'אטים, כמו-גם תמיכה ב- Retention של הנתונים בעת מחיקתם.

בנוסף, כבר אצל חלק מהלקוחות כיום, אנו יכולים לבצע Supervision על צ'אטים וצוותים לצורך מעקב אחר התנהלות לפי נהלי ומדיניות החברה. אנו יכולים לייצר מדיניות אשר תעקוב אחר התנהלות הצ'אטים והצוותים ותוודא שלא יהיו חריגות ממדיניות ורגולציה הנדרשת בארגון.

יכולות אלו מקבלות גם הרחבה ליכולות DLP, ממש כמו שיש כיום על Exchange on-line, SharePoint וגם Onedrive, כולל יצירת מערכת דיווח, ועל ידי כך אנו מקבלים מערכת מניעה והגנה על המידע שלנו גם בעת מחיקתו או חריגה מהמדיניות הארגונית.

אנחנו בכרמל הדרכה נמצאים פה בשבילך

צפויים לנו עוד מגוון שינויים ב- Teams בשנה הקרובה ואף מעבר לכך. כדאי לשים לב לעדכונים והשינויים אשר יופיעו לנו באופן אוטומטי באפליקציה.

אנחנו כאן לשרותכם בכל הנדרש על מנת לתכנן, להדריך ולהטמיע את המערכת החשובה הזאת מבית Microsoft, כפי שאנחנו כבר עושים בארגונים אחרים במשק.

 

חברת כרמל הדרכה הינה מרכז הדרכה מורשה של מיקרוסופט העולמית, 
החברה מתמחה בקורסים טכנולוגיים בפריסה ארצית ובאתר הלקוח.
לפתרונות הדרכה וליצירת קשר לחצו כאן

דילוג לתוכן