קורסי מיקרוסופט לארגונים – כרמל הדרכה

Microsoft Partner
Microsoft 365

קורס אופיס 365

CTR-309

חבילת אופיס 365 נמצאת היום ברבים מהמשרדים בישראל ובעולם. מהעצמאי ועד תאגידי הענק, כולם עובדים עם הכלים של אופיס. אופיס היא מערכת כלים רב שימושית המשתלבת במגוון תהליכי עבודה הכוללים משימות ניהול ואדמיניסטרציה, ועד פרויקטים.

חבילת אופיס 365 נמצאת היום ברבים מהמשרדים בישראל ובעולם. מהעצמאי ועד תאגידי הענק, כולם עובדים עם הכלים של אופיס. אופיס היא מערכת כלים רב שימושית המשתלבת במגוון תהליכי עבודה הכוללים משימות ניהול ואדמיניסטרציה, ועד פרויקטים.

הסבר קצר על קורס היכרות עם Office 365

Office 365 היא סביבת העבודה המודרנית של יישומי המחשב הבסיסיים. מחבילת תוכנות מקומית, Office 365 הופכת להיות פלטפורמה הכוללת תכונות תמך רבות לעבודה עם האפליקציות, ביניהן: עבודה בענן המאפשרת נגישות וזמינות מכל מכשיר ומכל מקום, מודולריות המציעה מגוון רחב יותר של תוכנות שהופכות את העבודה לאינטואיטיבית ופשוטה יותר ויכולות אינטגרציה בין אפליקציות, שמאפשרת להעמיק את יכולות העבודה.

גולת הכותרת של העבודה המודולרית בענן תוך יצירת אינטגרציות בסביבת תקשורת ושיתוף היא מערכת ה-Teams.

קורס ההיכרות עם Office 365 יבהיר את המהות הייחודית של העבודה בענן והיתרונות המשמעותיות שלו לארגון. תובהר החלוקה בענן של Office 365 בין איזורים פרטיים לאיזורים ציבוריים, ההתנהלות השוטפת והאורגנית ומשמעותם של כלים פשוטים וחדשים להרחבת יכולות העבודה.

תוך התייחסות למגוון רחב של תכונות חדשות, בכרמל אנו מצליחים לשים דגש על האינטואיטיביות והפשטות של העבודה העצמאית עם התוכנות, שזהו הייעוד הראשי שלהן, בזכות שיטות הוראה מתקדמות.

דרישות קדם

 • משתמשים שעובדים עם חבילת ה-Office.
 • היכרות עם תוכנות הליבה: Word, Excel, PowerPoint ו-Outlook.

מיועד עבור

 • משתמשי Office בארגון עסקי לקראת או אחרי מעבר ל-Office 365.

בסיום קורס היכרות עם Office 365 המשתמשים ידעו

 • המשמעות של שירות ה-Office החדש בענן והתאמתו לצרכי עבודה בארגון.
 • עבודה משותפת בענן וגישת עבודה אפליקטיבית.
 • חידושים ושיפורים באפליקציות והשירותים המוכרים בחבילה.
 • שימוש מלא בתוכנת סביבת העבודה המשותפת הווירטואלית של Teams.

הדרכה אופיס 365

בעוד הכלים של אופיס 365 תוכננו להיות כלים פשוטים ואינטואיטיביים אותם ניתן ללמוד בקלות, בכל זאת ישנו ערך רב בלימודי Office 365. קורסים של מיקרוסופט ילמדו אתכם כיצד להפיק את המיטב מכל אותם הכלים.

תוכנות האופיס בנויות ממספר שכבות, חלקנו משתמשים בהן בצורה הפשוטה. אך מי שעבר הדרכה לומד כיצד להעמיק בהן, ולהפיק יותר תועלת.

לכל כלי יש שימושים אחרים שכדאי להכיר, אך הערך המרבי מופק מאינטגרציה בין הכלים השונים. למשל, אם יש לכם מסמך וורד הנשען על נתונים המשתנים באופן קבוע, תוכלו לקשר אותו לקובץ האקסל בו קיימים הנתונים, ועדכון האקסל יעדכן את ממסך הוורד.

לימודי מיקרוסופט אופיס יאפשרו לכם להכיר את הכלים השונים, ואת שיטות העבודה היעילות ביותר. הקורסים יאפשרו לכם לא רק להכיר את הפונקציות השונות, אלא באמת להבין כיצד אתם יכולים לשלב אותם בעבודתכם היומיומית.

קורס אופיס אונליין

לימודי אופיס אונליין מנגישים לכם את כל הידע והכלים בצורה נוחה. האפשרות ללמוד בצורה מקוונת מעניקה לסטודנטים ולארגונים גמישות רבה. כך ניתן בקלות למצוא את שעות הלימוד הנוחות עבור כל אחד, זאת מבלי לשבש ולפגוע בשגרת העבודה.

צורת הלימודים המקוונת מעניקה לסטודנטים את כל המשאבים לצורך הבנה ותרגול, ומאפשרת להם גם לחזור על החומר באופן עצמאי.

בעזרת קורס מיקרוסופט מקוון תוכלו להעניק לעובדים שלכם כלים חדשים וחזקים אשר יבואו לידי ביטוי בעבודתם היומיות.

קורס אופיס למתחילים

קורס Office 365 למתחילים אינו דורש ידע מוקדם, מלבד ידע כללי של שימוש ביישומי מחשב ועבודה מול מחשב. קורס זה יעניק את כל הידע הדרוש על מנת ליצור ולערוך קבצים בכל אחד מיישומי אופיס השונים. תלמדו מה עושה כל כלי, וכיצד תוכלו לעשות בו שימוש במהלך עבודתכם היומיומית.

קורס אופיס למתחילים מעניק כלים שהם בבחינת חובה בשוק העבודה. בכל תחום, ובכל תפקיד ישנו צורך בכלים אלו.

כלי אופיס 365

מיקרוסופט אופיס הוא למעשה חבילה של כלים בעזרתם ניתן לבצע משימות שונות. במהלך הקורס לומדים על הכלים השונים והאינטגרציה ביניהם.

הכלים המרכזיים של חבילת אופיס הם:

וורד – כלי לעריכת מסמכים לכל מטרה.

אקסל – אקסל היא גיליון חישובים אלקטרוני, המאפשר מגוון פעולות הכוללות גם הצגת גרפים ודיאגרמות.

OneNote – מחברת אלקטרונית לצורך איסוף וארגון מידע, העובדת באינטגרציה עם כלי מיקרוסופט 365.

פאוור פוינט – כלי לצורך יצירת מצגות המבוססות על שקופיות וכוללות טקסט, ושילוב של קבצי מדיה.

TEAMS – זוהי פלטפורמת תקשורת ארגונית המעניקה כלים רבים לסביבת העבודה המודרנית. היא מאפשרת שיחות ווידאו, יומן פגישות, שיתוף משאבים ועוד.

וישנם גם כלים נוספים.

מיקרוסופט 365

אלו הם רק חלק מהכלים שחבילת אופיס מעניקה. זהו אחד הכלים הבסיסיים ביותר עבור כל אדם בסביבת הלימודים או העבודה של היום. שליטה בכלים אלו יכולה לסייע לכל אחד, הן בפן האישי והן במסגרת מקום העבודה.

מה ההבדל בין אופיס 365 ל-מיקרוסופט 365?

חבילת מיקרוסופט 365 היא חבילה נרחבת יותר מאשר אופיס 365. היא מכילה את כל כלי האופיס 365, אך כוללת גם את מערכת ההפעלה ווינדוס, והגנה של EMS.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

למה לבחור בכרמל הדרכה?

אנחנו מציעים פתרונות איכותיים להדרכות מקצועיות שחוסכות לכם זמן ומשאבים, ומספקים לכם את הכלים לקחת את כישורי האקסל שלכם עוד צעד קדימה!

מרצים מובילים

בעלי ניסיון הדרכתי ומעשי עשיר

מגיעים אליכם

אתם קובעים את מיקום הקורס והמועד

תאוריה ותרגול

חומרי לימוד ומעבדות רשמיות של מיקרוסופט הזמינים בענן

תוכנית מותאמת

התאמה מלאה ואישית לדרישות ולצרכי הארגון

חברת כרמל הדרכה מספקת פתרונות הדרכה, הטמעה, ייעוץ וניהול פרוייקטים בתחום ה IT, ניהול מערכות מידע, פיתוח ואבטחת מידע.

בעולמות ההדרכה

הדרכות לארגונים החל מרמת משתמש ועד לרמת למנהל מערכות מידע, CIO, אנשי פיתוח, תשתיות IT, אנשי BI, אבטחת מידע, ניהול עולמות ענן Azure & Office 365.

קורסי יישומי מחשב Office, excel, Visio, Project, Teams, OneDrive ….

קורסים בהתאמה לצרכי הלקוח.

בתחום ההטמעה אנו עוסקים בניהול פרויקטים ארוכי טווח בעולמות ההדרכה, Change Management – הטמעה ואימוץ טכנולוגיות מתקדמות, החדרת טכנולוגיות חדשות לארגונים, בניית מערכי הדרכה והטמעה, Train The Trainer, העברת ידע לצוותי IT, Help Desk ומשאבי אנוש. 

כתיבת ספרות טכנית.

Carmel Training & Deployments
Carmel Training & Deployments

בעולמות הפרויקטים

 • ייעוץ – ייעוץ טכני ומקצועי עבור תהליכי שינוי והטמעת מערכות מידע בארגון כגון
  • מערכות ענן- Azure, 365
  • מערכות מחשוב On-Prem Infrastructure (שרתים ויישומים)
  • אבטחת מידע בענן ובסביבות מקומיות
 • אפיון ותכנון – אפיון פרויקטים הכוללים הטמעת מערכות בארגונים ובכלל זה, תכנון של דרכי ההשגה ומטרות הפרויקטים.
 • הטמעה – הטמעה של תהליכי השינוי עד להשגת היעדים כפי שאופיינו, החל מפתרונות ההדרכה וכלה בהטמעת מערכות בפועל בסביבה הארגונית הנרחבת.
 • פיתוח והטמעת פתרונות ענן ארגוניים
  • פיתוח ל Power BI
  • פיתוח ל Teams, Power Automate, Power Apps
 • שירותי תחזוקת IT – שירותי תמיכה לפתרונות ומערכות IT בארגונים בינוניים וגדולים.
 • רישוי למוצרי מיקרוסופט לרבות פלטפורמות הענן השונות

Microsoft Partner

חברת כרמל הדרכה הינה שותף הדרכה מורשה של מיקרוסופט, בעלת הסמכות להדריך על כל מוצרי מיקרוסופט

אולי יעניין אותך גם...

קורס Azure

קורס Azure – מדיניות הגישה והבינה המלאכותית האחראית של Azure OpenAI

חשוב לקחת בחשבון את ההשלכות האתיות של עבודה עם מערכות בינה מלאכותית. Azure OpenAI מספק מודלים רבי עוצמה של שפה טבעית המסוגלים להשלים משימות שונות ולפעול במספר מקרי שימוש שונים, כל אחד עם שיקולים משלו לשימוש בטוח והוגן. צוותים או אנשים שתפקידם לפתח ולפרוס מערכות בינה מלאכותית צריכים לפעול כדי לזהות, למדוד ולצמצם נזקים.

קרא עוד »
קורס Azure

קורס Azure – יצירת סביבת עבודה של Microsoft Sentinel

לאחר עיצוב ארכיטקטורת סביבת העבודה, היכנס לפורטל Azure. בסרגל החיפוש, חפש את סנטינל ולאחר מכן בחר Microsoft Sentinel. סביבות העבודה של Microsoft Sentinel מציגות רשימה של סביבות העבודה הנוכחיות. בחר בלחצן + הוסף כדי להתחיל בתהליך היצירה.

קרא עוד »
מוכנים להפוך את העסק' שלכם לזמין יותר?

Microsoft Bookings

ה- Microsoft Bookings היא מערכת ליצירה וניהול של אתר אישי לתיאום פגישות וקביעת תורים. במסגרתה, מציג האתר האישי דף הזמנה עם מועדים פנויים בלוח הזמן לטובת זימון תור או פגישה.

קרא עוד »
קורס Power BI

קורס Power BI – מה זה DAX?

מהו DAX? DAX  הוא אוסף של פונקציות, אופרטורים ו קבועים, הניתנים לשימוש בנוסחה או בביטוי, כדי לחשב ולהחזיר ערך אחד או יותר. DAX צוין בפשטות,

קרא עוד »
קורס Teams

קורס Teams – ערוצים Teams

מהו ערוץ ומה משמעותו ערוץ הוא למעשה תת-חלוקה של צוות. הייעוד העיקרי שלו הוא חלוקת הצוות לנושאים או תתי-נושאים, וזאת על מנת להקל את העבודה

קרא עוד »
קורס Office 365

קורס Office 365 – מרכז הניהול לאדמיניסטרטור

מרכז הניהול לאדמיניסטרטור הוא מערכת השליטה והבקרה של הענן הארגוני, בשימושו של אחראי המחשוב, ההרשאות ואבטחת המידע בארגון. במרכז הניהול יגדיר האדמיניסטרטור את הארגון בענן, ינהל הרשאות, מינויים, משתמשים, אפשרויות אפליקטיביות ממוקדות ועוד.

קרא עוד »
קורס Power Automate

קורס Power Automate – מה זה Power Automate?

מה זה Power Automate ואיך הוא יכול לעזור לארגון שלך?
Power Automate הוא כלי לבנייה ופיתוח של תהליכים אוטומטיים, המבצעים רצף פקודות קבוע בין יישומים ושירותים ממוחשבים ובתוכם, ללא צורך בקוד או שפת תכנות. רצף זה נקרא תזרים או Flow.

קרא עוד »
קורס Azure

קורס Azure – מה זה Azure OpenAI?

OpenAI הופכת את מודלי הבינה המלאכותית שלה לזמינים למפתחים כדי לבנות יישומי תוכנה רבי עוצמה, כגון ChatGPT. ישנן המון דוגמאות אחרות ליישומי OpenAI באתר OpenAI, החל מעשיות, כגון יצירת טקסט מקוד, ועד משעשעות גרידא, כגון המצאת סיפורים מפחידים.

קרא עוד »
Computer

מה ההבדל בין Office 365 לבין חבילת היישומים של Office?

עדיין קיים בלבול בשוק בין חבילת היישומים של ,Microsoft Office כגון Office 2016 ואופיס 365 . Office365 הוא פלטפורמת .(Softwars as a Service) SaaS פירושה שארגונים יכולים לחסוך בהשקעה בתשתיות, בחומרה של שרתים, בשדרוגים של רישיונות תוכנה, בעלות ובתקלות הנוצרות בשדרוגים, ושהמשתמשים יכולים לעבוד ביעילות בכל מקום ובכל עת.

קרא עוד »
קורס Power BI

מה זה BI או בינה עסקית וכיצד היא מסייעת לארגונים?

הצורך בתגובה מהירה לשינויים בשוק מצד אחד ויצירת תכניות עבודה מבוססות וארוכות טווח מצריכה מכולנו ניתוח נתונים מהיר ואבטחת אמינות המסקנות. עם זאת, מעטים מאיתנו יש את הכישורים והזמן לאסוף ולנתח את כמויות גדולות של נתונים הנדרשים כדי להגיע להחלטות איכותיות ומבוססות. פתרונות BI מסייעים למשתמשים שאינם טכניים לקבל את ההחלטות הנכונות, על ידי ניתוח כמויות גדולות של מידע, ממקורות מרובים, ומציגים את המשתמשים עם אינדיקטורים ברורים לפעולה המתאימה.

קרא עוד »
Computer

חידושים קיימים וצפויים ב- MS Teams במהלך 2019

TEAMS הכלי הנהדר לניהול צוותי עבודה מבית Microsoft, תופס תאוצה בתקופה האחרונה. אנחנו רואים את ההשפעה של השימוש בכלי הזה על ארגונים בהם ביצענו הדרכות ותהליכי הטמעה – ההשפעה על התקשורת בין העובדים, היכולת לנהל פרויקטים בקלות ובשקיפות והשיפור הכללי ביעילות העבודה.

עיקר החידושים בשנת 2019 מתבססים על צרכי אבטחה או פתרון מגבלות שימוש הקיימות כיום במערכת המורכבת, החדשנית והמעניינת שנקראת Microsoft Teams.

קרא עוד »
קורס Power BI

קורס Power BI – משאבי DAX

לאחר שהבנת את המושגים החשובים ביותר ב- DAX באפשרותך להתחיל ליצור נוסחאות DAX עבור עמודות מחושבות ומידות בעצמך. DAX אכן יכול להיות מעט מסובך ללמוד,

קרא עוד »
Microsoft Stream

Microsoft Stream

עם אפליקצית Stream, כל אחד בארגון שלכם יכול להפוך להיות וידאו-בלוגר בלי מאמץ מיוחד!

קרא עוד »
קורס Power Apps

קורס Power Apps – עריכת האפליקציה

כעת כשיש לך אפליקציה בסיסית מוכנה והתמצאות בסביבת העריכה שלה, באפשרותך לערוך את רכיבי האפליקציה, להרחיב את האפשרויות שלה ולשפר את העיצוב שלה, על מנת להתאים אותה באופן מיטבי לצרכים שלך.

קרא עוד »
קורס אקסל

קורס אקסל – מבוא והגדרות

Excel היא תוכנה ליצירה ועיבוד של גיליונות אלקטרונים.
גיליון אלקטרוני הוא שיטת פריסה של נתונים במבנה טבלאי, המורכב משורות ועמודות, כך שההצלבה בין שורה ועמודה יוצרת תא. את כלל הנתונים הרצויים ניתן להזין בתוך התאים ולסדר אותם כבמעין טבלה. בצורה זו ניתן לעבד את הנתונים ולערוך מניפולציות על בגיליונות, על מנת להפיק מהם תוצאות חישובים, דוחות ותחזיות.

קרא עוד »
קורס Teams

קורס Teams – מבוא והגדרות של Teams

Teams היא פלטפורמה לתקשורת ועבודה בשיתוף פעולה הכוללת את כל יכולות וצרכי העבודה של צוות בארגון, כולל אפשרות להתחבר ליישומים ושירותים חיצוניים. הפלטפורמה משלבת בניית איזורי עבודה משותפים לעבודה בקולבורציה, צ'אט, פגישות וידאו, אחסון קבצים, ואפשרות חיבור לאפליקציות שונות, לצורך התאמה אישית מרבית.

קרא עוד »
קורס Office 365

קורס Office 365 – רכיבים בסיסיים – סביבה (Environment)

בין יישומי ושירותי 365 ישנם יישומי פיתוח כמו Power Apps ו-Power Automate וכן שירותי ניהול מסדי הנתונים העסקיים כמו Power BI ו-Common Data Service. עבודה עם רכיבים רגישים מסוגים אלה, מעלה את הצורך לייצר סביבות עבודה שונות, ברמות רגישות ומידור שונות.

קרא עוד »
קורס Azure

קורס Azure – ציד של איומי אבטחת סייבר

המונח "Threat hunting" מוגדר באופן שונה על ידי ארגונים שונים. ההגדרה הנפוצה ביותר היא הרעיון שאתה צד באופן יזום דרך הסביבה של הארגון עבור איום או קבוצה של פעילויות שלא זיהית בעבר. החלק של "לא זוהה קודם לכן" הוא מה שמבדיל בין ציד איומים לבין תגובה לתקריות או טריאז'? התראה.

קרא עוד »
Microsoft Fabric

מכירים את מיקרוסופט FABRIC?

Microsoft Fabric היא פתרון אנליטי כולל- החל ממעבר נתונים ועד מדע נתונים, אנליטיקות בזמן אמת ואנליזה עסקית. הפלטפורמה מציעה מגוון רחב של שירותים, כולל הנדסת נתונים, ואינטגרציית נתונים, אנליזה והצגת נתונים כולם במקום אחד.

קרא עוד »
קורס office 365 - Word

קורס Office 365 – תוכנת Word כרטיסיות ורצועת כלים

לכל אחד מיישומיי Microsoft Office, יש את אותן הכרטיסיות (בהבדלים קטנים על פי מטרת היישום). בלחיצה על הכרטיסייה מוצגת רצועת הכלים שלה. בכל רצועת כלים ישנן קבוצות – המאגדות את הפקודות הקשורות לקבוצה. בדוגמה שלעיל: קבוצת לוח, קבוצת גופן, קבוצת יישור.. וכו' – לכל קבוצה, כאמור, ישנן פקודות: פקודת מודגש, פקודת נטוי.. וכו'.
לימוד של השימוש בכל כרטיסיה ומטרתה – תקל עלינו את העבודה ביישומים.

קרא עוד »
קורס Power Query

קורס Power BI – סוגי ויזואליזציה ב-Power BI

ויזואליזציות (הידועות בתור ויזואליות בקיצור) מציגות תובנות שהתגלו בנתונים. דוח Power BI  עשוי לכלול עמוד בודד עם חזותית אחת או שהוא עשוי לכלול דפים מלאים ברכיבים חזותיים. בשירות Power BI, ניתן להצמיד תמונות חזותיות מדוחות למרכזי שליטה.

קרא עוד »
קורס Teams

קורס Teams – צוותים של Teams

סוגי צוותים בהתאם לסוג המינוי והרישוי, יוצגו תכונות שונות בעת יצירת הצוותים. למשל, תהליך יצירת צוות עבור רישוי למוסד לימודי יציג אפשרויות שונות מתהליך יצירת

קרא עוד »
קורס אקסל

קורס אקסל – מודל הנתונים

מסד נתונים אחד, הוא למעשה טבלת נתונים אחת. אולם לרוב, כלל המידע איתו אנו עובדים, נמצא במספר מקורות נתונים, במספר טבלאות, גם בקבצים שונים, וייתכן שאף ממקורות משאבים שונים חוצי תוכנות.

קרא עוד »

12.12.2023

19.12.2023

2 מפגשים

16:00 - 09:00
Power Apps Public Course2
דילוג לתוכן